Крипто-меми повертаються на високу передачу після безумства біткойн-ETF

Якщо криптоентузіасти люблять щось більше, ніж самі цифрові активи, то це меми. Безумство мемів на основі криптографії набуло нового імпульсу минулого тижня, коли біткойн зростав.

Зростаючі очікування щодо того, що Комісія з цінних паперів і бірж США дозволить біржовим фондам, які інвестують безпосередньо в біткойни, підштовхнули найбільшу криптовалюту за ринковою вартістю більш ніж на 25% за останні два тижні до приблизно 35 000 доларів США в середу — це найвищий рівень приблизно за 18 років. місяців. Прорив дає бикам деяку надію, навіть якщо нагадування про недавні проблеми галузі залишаються. Буквально минулого тижня Сем Бенкман-Фрід виступив на власний захист кримінальних звинувачень, пов’язаних із крахом його криптобіржі FTX. Він не визнав себе винним.

Ми зараз у WhatsApp. Натисніть, щоб приєднатися.

Мемкойни, такі як Pepe Coin (PEPE), зросли разом із біткойнами. Згідно з даними трекера криптовалютного ринку CoinGecko, монета, заснована на інтернет-мемі зеленої антропоморфної жаби, яка існує з початку 2000-х років, у п’ятницю зросла на 77% порівняно з попереднім тижнем. Згідно з даними CoinMarketCap, ринкова вартість Pepe Coin, яка була випущена цього року, у травні зросла до понад 1 мільярда доларів, а потім змінила курс і в наступні дні впала більш ніж на 60%.

«Ведмежий ринок пригнічував активність мемів, особливо з точки зору ринкової вартості, але все одно він залишався досить жвавим», — сказала Ноель Ачесон, автор інформаційного бюлетеня Crypto is Macro Now. «Тепер, коли настрій стає більш впевненим, токени мемів стануть ще більше представляти цікаву, YOLO сторону криптоінвестування».

Меми, від Бебі Йоди до Боба Росса, були частиною криптовалютного простору з самого початку — і в 2013 році вони почали торгувати як цифрові токени, відомі як мемкойни. За даними постачальника даних CoinMarketCap.com, доджкойн, який часто називають першим мемкойном, у 2021 році оцінювався в 50 мільярдів доларів. Доджкойн піднявся до слави, коли Ілон Маск опублікував у Twitter меми на основі монети, надихаючи інші мемкойни на собачу тематику, такі як Шиба-Іну. Зараз існують сотні мемкойнів, вартість яких варіюється від майже нічого до ринкової вартості 100 мільйонів доларів або більше.

«Крипто приваблює бунтівників, які вважають, що гроші — це несерйозно, застарілим системам не можна довіряти, майбутнє невизначене, а відповідальні корумповані, тож вони також можуть розважатися», — сказав Ачесон.

Це не перший раз, коли мемкойни відповідають загальним настроям ринку. Під час пандемії Covid-19 один із найпопулярніших мемів «грошовий принтер іде бррр» розповідав про те, як Федеральна резервна система «друкувала» нескінченну кількість доларів і як це підвищило вартість біткойна, сума якого обмежена. жетонів. Закінчення цього мему відбулося в жовтні 2022 року, внаслідок чого середньостатистичного інвестора мало хвилювало, чи існує обмежена кількість цифрових активів.

«Ми можемо закочувати очі на відсутність у цих токенів фундаментальної цінності, але, на мою думку, це не помічає того, що врешті-решт вирішує ринок», — сказав Ачесон. «Токени мемів — це культурне вираження з грошовою вартістю, і на крипторинку завжди буде певний ступінь зацікавленості в участі».

І ще одна річ! HT Tech тепер на каналах WhatsApp! Слідкуйте за нами, натиснувши посилання, щоб ніколи не пропустити жодного оновлення зі світу технологій. Натисніть тут приєднатися зараз!

Source link

Поділіться своєю любов'ю