Криптобіржа Coinbase додає біткойн-екосистему Altcoin до своєї дорожньої карти лістингу

Coinbase, найбільша криптовалютна біржа в США, оголосила про потенційний майбутній лістинг альткойна в біткойні (BTC) масштабування екосистеми.

Обмін оголосив що Core (CORE) зараз включено до дорожньої карти лістингу, що означає, що біржа, можливо, розмістить його для торгівлі в майбутньому.

Core розроблено як гіпермасштабована безкоштовна платформа смарт-контрактів для біткойнів.

Екосистема Core складається з кількох основних компонентів, включаючи консенсусний механізм Satoshi Plus, некастодіальний стейкінг і рідну версію загорнутого біткойна.

Наразі ринкова капіталізація CORE становить 1,96 мільярда доларів США, а повна оцінка – 4,64 мільярда доларів.

Криптоаналітик Altcoin Sherpa говорить що CORE є однією з його ставок на альткоїни для екосистеми біткойнів, яка очікує наступного великого зростання.

«CORE: тимчасове дно виглядає, але чекає солідного прориву в $2 перед входом. Одна з моїх ставок на екосистему BTC розігрується в цьому циклі, я думаю, що в середньостроковій перспективі це досягне $2,50+, якщо BTC стабільний»

Джерело: Altcoin Sherpa/X

У 2022 році Coinbase розробила свою дорожню карту лістингу, щоб підвищити прозорість і зменшити ймовірність того, що інвестори будуть анонсувати нові оголошення про підтримку торгівлі.

На момент написання CORE торгується на рівні 2,23 долара США.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на X, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Відмова від відповідальності: Думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які збитки, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: MidjourneySource link

Поділіться своєю любов'ю