Криптотрейдери закликають бути обережними, оскільки ціна біткойна досягає 3-місячного максимуму близько 31 тисячі доларів

Bitcoin (BTC) досяг нових тримісячних максимумів 23 жовтня, оскільки перша азіатська торгова сесія цього тижня призвела до різкого зростання.

1-годинний графік BTC/USD. Джерело: TradingView

Бики біткойна стикаються з різким опором ціни BTC

Дані з Cointelegraph Markets Pro і TradingView показали, що ціна BTC додала імпульсу до 30 944 доларів на Bitstamp.

Найбільша криптовалюта побачила своє перше тижневе закриття вище 30 000 доларів з літа, продовжуючи боротися з рівнями, ближчими до ключового довгострокового опору. Це включало максимум 2023 року, який зараз становить 31 800 доларів.

«Біткойн повернувся до ключового опору втретє за 6 місяців», — популярний трейдер Джелле відповів в одному з постів X дня.

«Час бути обережним, але я не думаю, що ви хочете бути ведмежим лише тому, що ми досягаємо опору. Рівень зрештою піддасться — і рух буде вибуховим. ТІК-так…”

Анотована діаграма BTC/USD. Джерело: Jelle/X

Аналітик Меттью Хайленд припустив, що біткойн уже був готовий до ще одного зростання, і ринок демонстрував схожість із рівнем, що передував максимуму за останній рік.

Слідом за діями на біржах колега-трейдер Skew зазначив тривають короткі стискання.

«Ціна знову тестує ключову зону опору HTF», — йдеться в іншому записі X, посилаючись на рівні високого таймфрейму (HTF).

«Однак, якщо ціна відступить, ми шукатимемо сигнали продовження в районі $29,5K – $28,7K».

Анотована діаграма BTC/USD. Джерело: Skew/X

Альткоїни ловлять перерву

В іншому місці дослідницька фірма Santiment помітила нову структуру крипторинку, що супроводжує останні досягнення біткойна.

пов’язані: Показники біткойна «покращують бичачі шанси», оскільки ціна BTC утримує 200-тижневу лінію тренду

Зазначається, що альткойни рухалися все вище — явище, яке не спостерігалося під час нещодавніх попередніх кранів у розмірі 30 000 доларів.

«Позиції альткоїнів продовжують друкувати гроші», — Джелле написав у частині крос-крипто-оновлення, стверджуючи, що хоча обережність була виправдана, «небагато людей готові до того, що станеться в наступні місяці».

пов’язані: Ціна біткойна досягла 30 тисяч доларів, можливо, відкривши шлях для SOL, LINK, AAVE та STX

На момент написання статті біткойн продовжував тиснути на 31 000 доларів, до відкриття Уолл-стріт залишалося близько шести годин.

BTC/USD 1-денний графік. Джерело: TradingView

Ця стаття не містить інвестиційних порад чи рекомендацій. Кожне інвестування та торгівля пов’язані з ризиком, і читачам слід провести власне дослідження, приймаючи рішення.