Криптовалюти падають, оскільки інвестори чекають рішення ФРС, біткойн падає нижче 67 000 доларів

Криптовалюти у вівторок впав, оскільки біткойн продовжив своє останнє падіння, а інвестори чекали наступного рішення Федеральної резервної системи.

Ціна біткойн за даними Coin Metrics, впав більш ніж на 4% до 66 475 доларів, продовживши падіння, яке почалося в п’ятницю, коли біткойн відступив від рівня 70 000 доларів.

Ефір знизився на 6,1% до 3452,02 дол. Криптовалюти в цілому, а також акції, пов’язані з криптовалютами, були в мінусі. Coinbase і Мікростратегія кожен впав більш ніж на 4%, тоді як шахтарі Цифровий марафон і Риот Платформи обидва втратили більше 2%.

Втрати біткойнів могли бути спричинені хвилею тривалих ліквідацій, що змушує трейдерів продавати свої активи за ринковою ціною, щоб погасити свої борги. Згідно з даними CoinGlass, за останні 24 години на централізованих біржах відбулося довге ліквідування біткойнів на суму 56 мільйонів доларів.

Ринок побачив ще 56 мільйонів доларів довгих ліквідацій біткойнів у четвер, випереджаючи кращий, ніж очікувалося Травень звіт про роботу в США П'ятниця. Біткойн впав нижче 70 000 доларів після короткого тестування рівня на початку місяця.

Значок фондової діаграмиФондова діаграма значок

Біткойн падає нижче 67 000 доларів

Як інвестори фондового ринку, криптотрейдери стурбовані тим, що Федеральна резервна система може не знизити процентні ставки цього року. Центральний банк розпочав своє дводенне засідання з питань політики та, як очікується, оголосить своє рішення в середу. The Промисловий індекс Dow Jones втратив 272 пункти у вівторок, тоді як індекс S&P 500 впав на 0,3%.

«Коли акції продаються, за ними слідують інші ризикові активи», — сказав Бартош Ліпінський, генеральний директор криптоторгівельної платформи Cube.Exchange. «Здебільшого складається враження, що ринок втрачає впевненість у тому, що Федеральна резервна система скоротить процентні ставки найближчим часом… і починають посилюватися побоювання щодо впливу високих ставок у довгостроковій перспективі».

«Один погляд на позиціонування варіантів показує, що довгострокові очікування спрямовані на підвищення», — додав він. «Однак поки що ми можемо продовжувати спостерігати нестабільність, поки не буде чіткішої картини планів ФРС на решту року».

Ліпінський також сказав, що розпродажі у вівторок і минулу п'ятницю є ще одним доказом триваючого “недугу” на ринку.

«Незважаючи на те, що спотові ETH ETF, здавалося, знаходяться на порозі виходу на ринок у США, не було жодного реального каталізатора для підвищення цін», — сказав він. «Базові фундаментальні показники є сильними для біткойна, оскільки пропозиція накопичується ETF, але настрої ще не наздогнали».

Не пропустіть ці історії від CNBC PRO:

Source link

Поділіться своєю любов'ю