Китайська «королева біткойнів» ув’язнена: працівницю магазину «Теавер», яка бере участь у шахрайстві на 3 мільярди фунтів стерлінгів, яка обікрала 128 000 інвесторів, викидаючи гроші в Harrods і намагаючись купити особняк у Гемпстеді за 23 мільйони фунтів стерлінгів, ув’язнена на шість років

китайціBitcoin королеву, яка стояла за шахрайством на 3 мільярди фунтів стерлінгів, яке обікрало 128 000 інвесторів, коли вона викидала гроші в Harrods і намагалася купити особняк за 23 мільйони фунтів стерлінгів, посадила до в’язниці на шість років.

42-річна Цзянь Вень виступала в якості прикриття схеми біткойн, і коли вона намагалася купити деякі Лондоннайдорожча нерухомість.

Поліція влаштувала рейд на Венса додому та конфіскував сейф, який містив цифрові гаманці, у яких на той час було біткойнів на суму понад 1,4 мільярда фунтів стерлінгів, але зараз їхня вартість зросла приблизно до 3 мільярдів фунтів стерлінгів.

Вен, родом з Китайвідмовлено, але був засуджений за одним звинуваченням у участі або участі в угоді про відмивання грошей у Коронному суді Саутворка з жовтня 2017 року по січень 2022 року.

Звинувачення стосувалося відмивання 150 біткойнів на суму близько 7,5 мільйонів фунтів стерлінгів.

Вень наполягала, що вона не підозрювала, що біткойни отримані від доходів від шахрайства, і стверджувала, що її обдурив один із шахраїв, але сьогодні вона була ув’язнена на шість років.

Поліція провела обшук у будинку 42-річного Цзянь Вень (на фото) і конфіскувала сейф, у якому були цифрові гаманці, в яких на той час зберігалося біткойн на суму понад 1,4 мільярда фунтів стерлінгів, але зараз його вартість зросла приблизно до 3 мільярдів фунтів стерлінгів.

Вень намагався купити цей особняк у Хемпстеді вартістю 23 мільйони фунтів стерлінгів, що викликало тривогу щодо джерела коштів

Вень намагався купити цей особняк у Хемпстеді вартістю 23 мільйони фунтів стерлінгів, що викликало тривогу щодо джерела коштів

Вен літав по всій Європі, включно з Німеччиною.  Вона заперечувала, що знала, що була причетна до відмивання грошей, і сказала, що її обманули

Вен літав по всій Європі, включно з Німеччиною. Вона заперечувала, що знала, що була причетна до відмивання грошей, і сказала, що її обманули

Вона сказала, що допомагала вести законний ювелірний бізнес, який мав філії в Сінгапурі, Малайзії та Китаї.

Вень переїхав до Великобританії в 2007 році і жив скромно в Лідсі між 2011 і 2017 роками, а потім працював у китайському ресторані на винос в Еббі-Вуд, на південному сході Лондона.

Вона відповіла на оголошення в китайській соціальній медіа-додатку WeChat, щоб стати «дворецьким» для жінки, яка стверджувала, що керує бізнесом з торгівлі діамантами та антикваріатом по всьому світу.

Через кілька тижнів після зустрічі з Яді Чжаном у готелі Royal Garden Вен і шахрай переїхали в особняк у Хемпстеді за 17 000 фунтів стерлінгів на місяць після того, як у вересні 2017 року внесли депозит у 40 000 фунтів стерлінгів.

Вона роз’їжджала на «Мерседесі», а через 18 місяців привезла сина з Китаю та записала його на престижну підготовчу школу Heathside, яка коштувала 6000 фунтів стерлінгів за семестр, а сама витрачала 30 000 фунтів на місяць у Harrods.

Суддя Саллі-Енн Хейлз, KC, сказала Вену: «Я не сумніваюся, що ви прийшли, щоб насолоджуватися кращими речами в житті.

«Докази показують, що ви були щедро винагороджені за свої послуги.

«Від вашого імені стверджую, що ваша провинність знаходиться в середньому діапазоні. Я не згоден. Злочин був витонченим і передбачав серйозне планування.

Під час обшуків, пов’язаних із Цзянь Венем, поліція знайшла купи готівки.  Зараз вона ув'язнена на шість років

Під час обшуків, пов’язаних із Цзянь Венем, поліція знайшла купи готівки. Зараз вона ув'язнена на шість років

Вень жив у підвальному приміщенні під рестораном китайської кухні в Еббі-Вуд, на південному сході Лондона.  Але за кілька тижнів вона переїхала в цей казковий будинок із шістьма спальнями в Хемпстед-Хіт, сплачуючи 17 000 фунтів стерлінгів на місяць за оренду у вересні 2017 року.

Вень жив у підвальному приміщенні під рестораном китайської кухні в Еббі-Вуд, на південному сході Лондона. Але за кілька тижнів вона переїхала в цей казковий будинок із шістьма спальнями в Хемпстед-Хіт, сплачуючи 17 000 фунтів стерлінгів на місяць за оренду у вересні 2017 року.

«Я не згоден з тим, що ваша участь у злочині була зумовлена ​​будь-яким елементом експлуатації.

«Якими б не були обставини у вересні 2017 року, у червні 2019 року ви не були в такому невигідному становищі.

«Я не погоджуюся з характеристикою вашого адвоката як жертви».

Суддя сказав про 128 000 інвесторів, які були ограбовані в Китаї: «Це є питанням здорового глузду, і можна розумно припустити, що окремі інвестори зазнали економічних труднощів і збитків».

Вень, який перебуває під вартою з березня 2022 року, був ув'язнений на шість років і вісім місяців.

Раніше прокурор Джилліан Джонс Кей Сі сказала присяжним, що Вен не заперечує, що вона мала справу з біткойнами.

Квитанція на діаманти на суму 75 000 фунтів стерлінгів, куплені в Цюріху

Квитанція на діаманти на суму 75 000 фунтів стерлінгів, куплені в Цюріху

«Запитання, на яке вам доведеться відповісти щодо кожного підрахунку, насправді просте: чи знала або підозрювала міс Вень, що вона має справу з доходами, отриманими злочинним шляхом, коли вона мала справу з біткойнами.

«Вона вирішила проігнорувати висловлені занепокоєння та попередження щодо джерела коштів.

«Без сумніву, тому що підсудній щедро заплатили за роль, яку вона зіграла, майже миттєво змінивши обставини, в яких вона жила.

«Щодо доходу, записи, які зберігаються Податковим і митним управлінням Її Величності, показують, що відповідач у період з 2015 по 2017 рік подав податкові декларації про самооблік.

«У 2015/2016 податковому році вона задекларувала валовий дохід від роботи в китайському ресторані на винос у розмірі 12 800 фунтів стерлінгів.

«У 2016/2017 роках вона задекларувала дохід від роботи в APAC Sourcing Limited, компанії, яка постачає продукцію з Китаю, у розмірі £5979.

«У податкових деклараціях про самооблік або в PAYE немає записів про отримання відповідачем будь-яких доходів у податкових роках 2017/2018 або 2018/2019».

42-річний хлопець був прикриттям для рекету на 5 мільярдів фунтів стерлінгів, організованого Чжаном, також відомим як Чжімінь Цянь, який втік до Великобританії в 2017 році після того, як обікрав 128 000 інвесторів у Китаї.

Цянь, чиє ім'я в перекладі з китайської означає «гроші», з тих пір зникла, але вона найняла Вень для відмивання доходів, отриманих від серії грандіозних покупок нерухомості.

Пара подорожувала Європою разом, продаваючи біткойни, щоб купувати дорогі ювелірні вироби, включаючи годинники вартістю до 70 000 фунтів стерлінгів від Van Cleef and Arpels у Швейцарії.

Пані Джонс сказала: «Відповідач продовжував багато подорожувати як по країні, так і за кордоном.

«Під час цих поїздок було продано біткойн і придбано вишукані ювелірні вироби, і ми бачимо в повідомленнях, що майно в Європі розглядалося для покупки».

Вень купив дві квартири в Дубаї вартістю понад 500 000 фунтів стерлінгів і почав розглядати тендер на італійську віллу XVIII століття вартістю 10 мільйонів фунтів стерлінгів з видом на узбережжя Тоскани.

Цзянь теж поїхав до Норвегії у справах.  Це була неймовірна трансформація для жінки, яка роками жила вище або менше китайських страв на винос

Цзянь теж поїхав до Норвегії у справах. Це була неймовірна трансформація для жінки, яка роками жила вище або менше китайських страв на винос

Повідомлення зображені, якими Вен обмінявся під час покупки квартири в Дубаї

Повідомлення зображені, якими Вен обмінявся під час покупки квартири в Дубаї

Лише коли вона спробувала придбати деякі з найдорожчих об’єктів Лондона, включно з особняком у Гемпстеді вартістю 23 мільйони фунтів стерлінгів із 7 спальнями та басейном і будинком із 8 спальнями вартістю 12,5 мільйона фунтів стерлінгів із кінотеатром і тренажерним залом, почали дзвонити на сполох. невідоме джерело її коштів.

Вень була заарештована влітку 2021 року після того, як поліцейські ввірвалися в її будинок.

Було вилучено кілька пристроїв, у тому числі сейф, що містить цифрові гаманці, включаючи понад 61 000 біткоінів на суму 1,4 мільярда фунтів стерлінгів.

«Щоб законно видобути біткойни, конфісковані в ході цього розслідування, 61 000 BTC, вам доведеться використати та заплатити приблизно стільки ж електроенергії, скільки потрібно для забезпечення електроенергією 25 000 домогосподарств протягом року — це розмір міста», — сказала пані. Джонс.

Після її арешту Вен спочатку стверджував, що біткойни були видобуті, а потім заявив, що це «любовний подарунок» від іншого партнера.

Пані Джонс сказала присяжним: «Це непогана зарплата. Вам доведеться уважно вивчити обставини цього передбачуваного подарунка.

«Жест дуже щедрого благодійника, задоволеного наданою турботою та допомогою, або спосіб чи обман для створення легітимності щодо джерела коштів, коли міс Вень намагалася придбати цінне майно».

Захисник Марк Гарріс KC стверджував, що Вен діяла за наказом інших, і вона не грала провідної ролі.

«Було б неправильно карати її за чиїсь злочини, до яких вона не була причетна і про які нічого не знала.

«Слід залишити потенційний простір для інших осіб, які можуть бути засуджені за набагато ширший і значно більший ступінь злочинності.

«Її спосіб життя, який так багато створювався, перейшов від розкішного способу життя до набагато скромнішого способу життя, більш схожого на те, звідки вона прийшла, а не на те, де вона була протягом останніх трьох років.

Вен позує в магазині Lindt у Цюріху під час однієї зі своїх подорожей до Європи.  Вона стверджувала, що це було для покупки речей для ювелірного бізнесу, виготовлення чеків на діаманти та годинники

Вен позує в магазині Lindt у Цюріху під час однієї зі своїх подорожей до Європи. Вона стверджувала, що це було для покупки речей для ювелірного бізнесу, виготовлення чеків на діаманти та годинники

«Пані Вень була тендітною, відчайдушною жінкою, чия самооцінка взагалі не була високою.

«Вона була вразливою жінкою. Її, безсумнівно, обдурили і використали.

«Батько пані Вень помер у 2019 році. Її мати перебуває в Китаї. Дуже малоймовірно, що вона повернеться до Китаю.

«Навіть якщо ви винесете вирок, який призвів до її неминучого звільнення, малоймовірно, що вона коли-небудь знову побачить свою матір».

Вень заперечував, але був засуджений за одним звинуваченням у участі або участі в угоді з відмивання грошей.

Суд присяжних не виніс вердиктів ще за двома звинуваченнями у відмиванні грошей, і їм було наказано залишити справу.

Ендрю Пенхейл, головний прокурор Королівства, раніше сказав: «Біткойн та інші криптовалюти все частіше використовуються організованими злочинцями для маскування та передачі активів, щоб шахраї могли користуватися перевагами своєї злочинної поведінки».

«Ця справа, пов’язана з найбільшою конфіскацією криптовалюти у Великій Британії, ілюструє масштаб злочинних доходів, доступних цим шахраям.

«CPS прагне тісно співпрацювати з правоохоронними та слідчими органами, щоб притягнути до відповідальності осіб і компанії, які займаються відмиванням злочинних доходів за допомогою криптовалюти».

Source link

Поділіться своєю любов'ю