Легендарний інвестор Джим Роджерс каже, що біткойн «не є загрозою» для урядів

Ветеран інвестор і фінансовий коментатор Джим Роджерс поділився своєю точкою зору на роль криптовалютизокрема Bitcoin (BTC), у зв’язку з тим, що він виступає в якості валюти, що підтримується урядом.

За словами Роджерса, незважаючи на зростання Bitcoin в його поточному стані, головна роль флагмана криптовалюта є торговим засобом і не становить загрози для урядів з точки зору заміни існуючих валют, сказав він під час інтерв'ю з Новини Kitco опубліковано 31 січня.

«Якщо криптовалюта стане загрозою для урядів щодо їхніх грошей, вони, ймовірно, щось зроблять, але поки що це не загроза. Це просто засіб торгівлі», – сказав він.

Він підкреслив, що уряди навряд чи визнають біткойн як валюту, посилаючись на занепокоєння щодо його конкуренції з існуючими грошовими системами.

У той же час він применшив глобальний вплив біткойна як валюти, посилаючись на впровадження Сальвадору як обмежений приклад.

«Я не бачу, щоб криптовалюти стали грошима, тому що уряди не хочуть такої конкуренції. У нас є біткойни, які приймають більше, але я не думаю, що це законна валюта, крім, можливо, Сальвадору. Але в Сальвадорі лише шість

мільйонів людей. Я не думаю, що це змінить світ», – сказав він.

Вплив CBDC

Забігаючи наперед, Роджерс передбачив, що цифрові валюти, зокрема цифрові валюти центрального банку (CBDC), ймовірно, буде прийнято кількома урядами в усьому світі.

«Я цілком сподіваюся, що врешті-решт валюти будуть на комп’ютері, це набагато ефективніше, дешевше, це краще для багатьох людей і урядів», – додав він.

Однак інвестор висловив застереження щодо посиленого потенціалу спостереження CBDC, оскільки уряди отримають доступ до детальної інформації щодо фінансової діяльності фізичних осіб.

Це занепокоєння виникло в той момент, коли колишній президент США Дональд Трамп прокоментував можливість прийняття країною CBDC. як повідомили Фінболдом Трамп пообіцяв не дозволяти цю валюту, підкресливши, що вона порушує свободи.

«Я повністю підтримуватиму Другу поправку. Я ніколи не дозволю створити цифрову валюту центрального банку, де вони зможуть грабувати ваші гроші. Ми захистимо невинне життя і відновимо свободу слова», – сказав Трамп.

Тим часом Комітет Палати представників Палати представників США з фінансових послуг прийняв закон CBDC про боротьбу з державним наглядом як частину ініціативи проти запропонованої валюти.

Дивіться повне інтерв'ю нижче:

Source link

Поділіться своєю любов'ю