Майкл Сейлор каже: «Сатоші створив шлях», викликаючи бурхливу дискусію про творця біткойнів

Зображення обкладинки через www.youtube.com

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

Яскравий прихильник біткойнів і засновник MicroStrategy Майкл Сейлор перейшов до свого облікового запису X, щоб надіслати своїй аудиторії нове повідомлення про таємничого творця BTC.

Його повідомлення Сатоші Накамото, в якому він нагадав про «тактику» Накамото щодо створення нової ідеї та розповсюдження її в масах, підняло хвилю коментарів криптоспільноти, переважно позитивних і натхненних. Ось що він написав у Твіттері: «Сатоші створив спосіб, віддав його та пішов».

Користувачі Crypto у ланцюжку коментарів залишали такі коментарі, як «Це шлях», «Урок, який потрібно вивчити з цього! Вивчайте #Bitcoin і опустіть голову», «Дуже самовідданий вчинок» тощо, щоб продемонструвати підтримку Сейлора та BTC.

Однак деякі також почали критикувати поточний стан біткойна після того, як Накамото залишив його в руках розробників ядра BTC, а також критикували Сейлора: «І такі люди, як ви, його зруйнували».

«Він створив шлях, не віддав його і ніколи не пішов. ви все ще новачок у цьому», «І тоді розробники ядра btc, якими маніпулюють зловмисні державні актори, змінили його з готівки p2p на мережу розрахунків».

Накамото цитується Самсоном Моу, коли він говорить про конфіденційність

У п’ятницю Самсон Моу, генеральний директор Jan3, компанії, яка зосереджена на допомозі національним державам прийняти біткойн, процитував білий документ про біткойни, написаний загадковий Сатоші Накамото. Цитуючи «євангеліє» біткойн-спільноти, Моу підкреслив перевагу біткойна для збереження конфіденційності на відміну від того, як це роблять банки.

У документі говориться, що банки досягають певного рівня конфіденційності, «обмежуючи доступ до інформації залученими сторонами та довіреною третьою стороною». Що стосується біткойна, він зберігає анонімність відкритих ключів, заявив Моу, цитуючи документ Накамото. «Громадськість може бачити, що хтось надсилає суму комусь іншому, але без інформації, яка пов’язує транзакцію з будь-ким».Source link

Поділіться своєю любов'ю