Майкл Сейлор ніколи не продає біткойни MicroStrategy

Це винос із сьогоднішнього ранкового звіту, який ви можете зареєструватися щоранку отримувати на свою поштову скриньку разом із:

Навіть за стандартами біткойн-биків Майкл Сейлор виділяється.

Виконавчий голова MicroStrategy проводить свої дні, публікуючи квазімістичні біткойн-меми та пророчі заяви (див. закріплений пост на X). Зараз його компанія має 205 000 біткойнів (приблизно 14,5 мільярдів доларів на даний момент), і він очолив перехід MicroStrategy від скромної компанії, що займається розробкою програмного забезпечення для бізнесу, до проксі-сервера біткойнів, який займається продажем програмного забезпечення, а також діє як засіб фінансування біткойнів.

З цією метою MicroStrategy щойно оголосила про пропозицію конвертованого боргу для фінансування своєї останньої покупки біткойнів.

Сейлор рекламує цінність біткойна як «цифрової власності» проти більш поширеного позначення «цифрова валюта» і вважає його чудовим засобом збереження вартості — насправді, як він сказав Yahoo Finance у відеоінтерв'ю вчора.

Безумовно, зараз це виглядає як набагато кращий запас вартості, майже рекордно високий, ніж це було під час останньої крипто-зими, але Сейлор залишався непохитним на всьому шляху вниз і знову вгору.

І схоже, що він не планує продавати — ніколи.

«Ми вважаємо, що біткойн — це найвища форма власності, найвища власність у світі, і це найкращий інвестиційний актив», — сказав він. «Тож кінцевий результат полягає в тому, щоб придбати більше біткойнів. Перемагає той, хто отримає більше біткойнів. Іншого фіналу немає».

Іншими словами, він сказав: «Ми вважаємо, що найкраще, найкраще використання біткойна — це купити біткойн і тримати його».

Щоб було зрозуміло, це незвично. Більшість компаній, які тримають на своїх балансах інші активи — від нерухомості до акцій — роблять це з метою отримання прибутку від своїх інвестицій. Сейлор порівнює біткойн з вічною інвестицією; він каже, що однією з аналогій є нерухомість Нью-Йорка. Ще один біткойн-бик, Скотт Мелкер, нещодавно повідомив Yahoo Finance він планує тримати біткойн до смерті, щоб передати його своїм дітям.

Філософія Сейлора справді, здається, окупається. За словами аналітика TD Cowen Ленса Вітанзи, який щойно встановив цільову ціну акцій у 1560 доларів США, ринок оцінює ціни на акції MicroStrategy на 90% вище, ніж ціна самого біткойна.

Це не означає, що для більшості покупців біткойнів логічно наслідувати його. Безкінечне тримання активу без жодного продажу може зробити компанію багатою на папері, але нам іншим доведеться платити за рахунками. На відміну від біткойнів, нерухомість Нью-Йорка дасть вам принаймні трохи орендної плати — або житла.

коротке ранкове зображення

коротке ранкове зображення

Натисніть тут, щоб переглянути останні новини про криптовалюту, оновлення тощо ефіріум і біткойн ціни, крипто ETF і ринкові наслідки для криптовалют

Читайте останні фінансові та ділові новини від Yahoo Finance

Source link

Поділіться своєю любов'ю