Майнери біткойнів пожинають плоди, оскільки комісія за BTC сягає 60 мільйонів доларів  • Комісії за біткойн за останні сім днів перевищили 60 мільйонів доларів.
  • Хешрейт BTC продовжує зростати.

Останнім часом Bitcoin [BTC] комісії пережили значний сплеск, спричинений підвищеною мережевою активністю. Оскільки загальні комісії зросли, комісії майнерів також мали тенденцію до зростання.

Комісії за біткойн досягли шестимісячного максимуму

Згідно з нещодавнім IntoTheBlock пост, Bitcoin збори зросли до шестимісячного піку, перевищивши 60 мільйонів доларів.

Згідно з аналізом, це зростання комісії, пов’язане зі зростанням інтересу до Ordinals, становить 60% зростання. Подальше обстеження на Плата за криптовалюту виявили значне зростання зборів протягом листопада, досягнувши найвищих показників за останні десять днів.

Щоденні збори 17 і 18 листопада перевищили 11 мільйонів доларів, але станом на останнє оновлення вони знизилися приблизно до 3,6 мільйона доларів.

Примітно, що незважаючи на зниження комісії, хешрейт залишився на одному з найвищих рівнів цього року.

Комісійні біткойни підвищують хешрейт

Недавній аналіз Bitcoin хешрейт на CryoptoQuant вказав на постійну тенденцію до зростання протягом останніх кількох тижнів.

Цей сплеск можна пояснити збільшенням обсягу транзакцій у мережі, що потребує збільшення обчислювальної потужності для обробки цих транзакцій.

Графік показав, що хешрейт досяг піку за рік, перевищивши 546 мільйонів 19 листопада.

Хешрейт біткойна

Джерело: CryptoQuant

Хоча 23 листопада він зменшився приблизно до 331 мільярда. На момент написання цієї статті хешрейт підскочив до понад 540 мільярдів, ставши другим найвищим рівнем за останні шість місяців.

Більший дохід надходить майнерам BTC від комісій

Іншим помітним спостереженням є збільшення Bitcoin дохід майнера від комісій за останні кілька тижнів.

Хоча він не досяг піку, який спостерігався приблизно 8 травня, його постійність виділяє цю тенденцію. Аналіз діаграми показує, що дохід майнерів від комісії тричі перевищував 20% у поточному місяці.

Дохід біткойн-майнера від комісій

Джерело: Glassnode

На момент написання цієї статті дохід від комісій знизився приблизно до 8,5%. Незважаючи на це зниження, він залишався вищим, ніж спостерігався за попередні три місяці.

Це свідчить про значний внесок комісій у дохід майнерів за останні місяці.


Прочитайте Прогноз ціни біткойна (BTC). 2023-24


Тренд BTC залишається сильним

За поточною оцінкою, Bitcoin щоденні часові рамки вказують на те, що він тримався стабільно в межах цінового діапазону 37 000 доларів США.

Діаграма показала незначне зростання менше ніж на 1% після попередньої сесії, коли зростання склало понад 1%. Він продовжував демонструвати сильну тенденцію, коли тиждень наближався до завершення.

Цінова тенденція BTC/USD

Джерело: TradingViewSource link

Поділіться своєю любов'ю