Мешканці скаржаться на шум майнінгового підприємства Bitcoin

Деякі жителі Салемського містечка все ще засмучені після того, як вони кажуть, що видобуток біткойнів на місцевій атомній станції додає шумове забруднення цієї території.

«Це було настільки інтенсивно, що я не можу спати вночі. Я прокидаюся серед ночі. Це в середньому близько 3 або 4 години ранку, і я прокидаюся і не можу заснути протягом двох-трьох годин, і це був просто кошмар», – сказав Стівен Боднар, довічний житель міста Салем.

Боднар каже, що це містечко колись було мирним і тихим, але відтоді, як почали видобувати біткойни, тиша й спокій закінчилися.

Talen Energy Corp є власником атомної електростанції Susquehanna Stream Electric Station.

Операції з біткойнами почалися на початку цього року, але викликали незначні нарікання. однак, як повідомляється, протягом літа сотні вентиляторів усередині шахти, відповідальних за охолодження будівлі, збільшили шумове забруднення.

Представник Talen Energy Corp, який виступав на зустрічі у вівторок, каже, що енергетична корпорація виявила проблему та планує інвестувати в нові лопаті вентилятора, які зменшать рівень шуму.

Поки Talen Energy працює над заміною своїх вентиляторів, міська рада Салема продовжуватиме контролювати рівень шуму, щоб гарантувати, що корпорація не перевищуватиме погоджені рівні децибел.

«Ця компанія також збирається допомогти нам з написанням розпорядження про показники децибел у містечку, щоб у нас більше ніколи не виникало подібної проблеми з будь-якими потенційними людьми», – Ернест Ешбрідж III, віце-президент міської ради Салема. керівників, сказав.

Рада сподівається, що зможе переглянути ці результати найближчим часом.

Source link

Поділіться своєю любов'ю