MicroStrategy купує біткойн на суму 615,7 мільйона доларів напередодні рішення SEC про спотовий ETF

:Компанія з програмного забезпечення MicroStrategy заявила в середу, що купила біткоїни на суму близько 615,7 млн ​​доларів готівкою на тлі зростаючих очікувань того, що головний регулятор ринку США незабаром схвалить спотовий біржовий фонд для біткойнів (ETF).

Компанія та її дочірні компанії придбали близько 14 620 біткойнів за середньою ціною приблизно 42 110 доларів США в період з 30 листопада по 26 грудня, згідно з нормативною документацією.

Акції компанії зі штату Вірджинія підскочили на 8 відсотків у другій половині дня. Цього року MicroStrategy зросла на 350 відсотків, а біткойн – майже на 160 відсотків.

Перехід MicroStrategy на купівлю біткойнів, щоб захистити вартість своїх резервних активів, допоміг посилити привабливість акцій фірми, які, як правило, рухаються разом із цифровими активами.

«Це не короткострокова торгова стратегія, а скоріше відображає віру в те, що біткойн зрештою виявиться кращим заощадженням вартості», — сказали аналітики TD Cowen.

«Компанія залишається привабливим засобом для інвесторів, які прагнуть отримати доступ до біткойнів», — додала брокерська компанія.

Останніми місяцями низка заявок, у тому числі від традиційних фінансових важкоатлетів, таких як BlackRock, відродили крипторинки, які були розгромлені після краху кількох відомих фірм, таких як FTX Сема Бенкмана-Фріда.

Спотовий крипто ETF відстежував би ринкову ціну базового криптоактиву, надаючи інвесторам доступ до токена без необхідності купувати валюту.

MicroStrategy, яка почала купувати криптовалюту в 2020 році, заявила, що разом із дочірніми компаніями зараз зберігає близько 189 150 біткойнів, куплених приблизно за 5,9 мільярда доларів.

Компанія заявила, що її інвестиції в біткойни призначені як довгострокові авуари, і що вона планує продовжувати накопичувати найбільшу та найвідомішу криптовалюту в світі.

«Через обмежену пропозицію біткойн пропонує можливість подорожчати, якщо його впровадження зросте, і має потенціал для захисту від інфляції в довгостроковій перспективі», — йдеться в останньому квартальному звіті компанії.

Source link

Поділіться своєю любов'ю