MicroStrategy торгує з «невиправданою премією» до біткойнів, стверджує акції фірми, що здійснює шортинг

Інвестиційна компанія Kerrisdale Capital стверджувала в новому дослідницькому звіті, що акції MicroStrategy переоцінені.

«Ми є довгими та короткими акціями MicroStrategy, проксі для біткойнів, які торгуються з невиправданою премією до цифрового активу, який визначає його цінність», — заявили в Kerrisdale Capital. у звіті. «Акції MicroStrategy різко зросли на тлі нещодавнього зростання ціни на біткойн, але, як це часто буває з криптовалютою, все захопилося».

У заяві про відмову від відповідальності Kerrisdale Capital заявив, що займає короткі позиції в акціях MicroStrategy і «отримає прибуток», якщо ціна акцій компанії впаде. Раніше цього тижня акції MicroStrategy досягли новий рекорд за весь час У вівторок після перевищення 1900 доларів США, за даними Yahoo Finance.

MicroStrategy не відразу відповіла на запит про коментар.

Цінова дія біткойна. Зображення: Сторінка з ціною блоку.

Запуск ETF змінив ландшафт

Частина аргументів Kerrisdale Capital щодо акцій MicroStrategy зосереджена на збільшенні доступу інвесторів до фінансових інструментів, які діють як проксі-інвестиції для біткойнів. «Часи, коли акції MicroStrategy являли собою рідкісний унікальний спосіб отримати доступ до біткойнів, давно минули», — йдеться у звіті фірми. «Тепер біткоїни легко отримати через брокерські компанії, криптобіржі, а віднедавна ETP і ETF з низькою комісією».

У січні кілька спотових біткойн ETF почали торгувати, швидко залучивши мільярди доларів свіжого капіталу. Багато з них пропонують провідні традиційні фінансові установи, такі як BlackRock і Fidelity. З моменту запуску загальний обсяг торгів ETF склав понад 150 мільярдів доларів.

Між тим, MicroStrategy продовжує свою стратегію накопичення біткойнів. Компанія нещодавно оголошено він містив приблизно 214 250 біткойнів, приблизно 1% від загальної пропозиції криптовалюти.

Незадовго до того, як MicroStrategy почала купувати біткойни, її ринкова капіталізація як компанії бізнес-аналітики становила трохи більше 1 мільярда доларів. Станом на четвер його ринкова капіталізація становила майже 32 мільярди доларів, хоча його біткойни коштують лише 15 мільярдів доларів.

Kerrisdale Capital, яка заявила, що має не лише коротку позицію за MicroStrategy, але й довгу позицію за біткойнами, розкрила, що утримує довгі позиції як у BlackRock, так і в спотових біткойн-ETF від Fidelity, двох найпопулярніших з нових інструментів з точки зору надходжень.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю