Мільярди припливають до біткойн-ETF в США – це австралійські надії на лістинги

Кеті Вуд, головний інвестиційний директор ARK Invest, припустила, що вона може бути набагато вищою. Вона сказала, що хвиля грошей, що надходить від роздрібних інвесторів до нових ETF (ARK Invest також запустив продукт), підвищить ціну біткойна до 1,5 мільйона доларів США до 2030 року. Раніше її цільова ціна становила 1 мільйон доларів США за той же час. рамка.

«Ми вважаємо, що з цим схваленням Комісії з цінних паперів і цінних паперів зросла ймовірність «бичачого» випадку», — сказала пані Вуд в інтерв’ю CNBC. «Це зелене світло».

Bitcoin Trust Grayscale, який зараз відстежує базову ціну біткойна, обробляв близько 2,5 мільярда доларів США нового обсягу – це інвестори, які не були переведені з попереднього фонду фірми до нового фонду. Біткойн-траст iShares BlackRock залучив понад 1 мільярд доларів США протягом першого дня торгів.

Не фанат

Незважаючи на ентузіазм цього тижня, ціна біткойн залишився в основному стабільним. За останні сім днів біткойн подорожчав на 4 відсотки. Ціна ефіріуму, іншої криптовалюти, зросла на 14 відсотків за останні сім днів до 2598 доларів США, причому інвестори очікують схвалення ETF на основі спотової ціни до травня.

Але не всі задоволені рішенням SEC. Vanguard, один із найбільших у світі менеджерів активів, оголосив, що не пропонуватиме нові біткойн ETF на своїй брокерській платформі.

«Спотові біткойн-ETF не будуть доступні для покупки на платформі Vanguard», — йдеться в заяві компанії в п’ятницю, додаючи, що продукти не відповідають інвестиційній філософії Vanguard. Merrill Lynch і Northwestern Mutual також заявили, що не пропонуватимуть своїм клієнтам доступ до нових ETF.

В Австралії великі банки проводять процедуру належної перевірки ETF США, перш ніж надати доступ місцевим інвесторам. Commonwealth Bank заявив, що незабаром розраховує опублікувати список нових продуктів на своїй платформі CommSec, тоді як National Australia Bank все ще розглядає, чи з’являться вони на інформаційних панелях клієнтів.

Stake і SuperHero підтвердили, що нові продукти будуть доступні, як і будь-які інші цінні папери США.

Незважаючи на те, що на ASX не з’явилося спот-біткойн-ETF, австралійські інвестори протягом деякого часу мали способи отримати доступ. Два роки тому місцевий альтернативний ринок, керований Cboe, вимістив ETF для двох місцевих менеджерів активів – Global X і Cosmos Asset Management.

Global X 21Shares Bitcoin ETF все ще торгує на цьому ринку, керуючи лише 40 мільйонами доларів, тоді як Cosmos виключив свою пропозицію у грудні на малих обсягах. BetaShares, місцевий постачальник ETF, запустив продукт у 2021 році – коли ціни на криптовалюти різко зросли – який відстежував групу зареєстрованих на біржі компаній, які самі були піддані впливу біткойнів або технології блокчейн. У той час він був популярним, з угодами на 8 мільйонів доларів протягом перших 15 хвилин після лістингу,

ASX має довгий час був обережним у своєму підході до ETF, пов’язаних із криптовалютою. DigitalX приєднується до Monochrome Asset Management Брісбена в черзі, щоб надати місцевий ETF за спотову ціну біткойнів. Monochrome очікується отримати схвалення в першій половині цього року.

Source link

Поділіться своєю любов'ю