Mooners & Shakers: біткойн зростає через неправдиві звіти ETF; Генеральний директор BlackRock бачить «відкладені відсотки»

Біткойн різко піднявся вгору та вправо після того, як відоме крипто-ЗМІ поширило пост у Twitter/X без перевірки джерела, у якому зазначено, що спотовий ETF BTC був схвалений.

Майже миттєво біткойн зріс, як божевільний, від 27 000 доларів США до 30 000 доларів США.


Щоб отримувати останні новини про криптовалюти, підпишіться тут на безкоштовні щоденні інформаційні бюлетені Stockhead


Насправді на деяких біржах він просто торкався цієї позначки.

Говоріть про швидкий і агресивний захоплення м’яча, еге ж?

Але … це був помилковий світанок. І не знадобилося багато часу, щоб редактори ETF Bloomberg, включаючи Еріка Балчунаса, поставили під сумнів цю посаду.

Як повідомляється… «як повідомляється» потім було додано до публікації, перш ніж її було видалено взагалі.

Пізніше представник BlackRock, однієї з найбільших фінансових установ, які шукають спотового схвалення BTC ETF, підтвердив журналісту Fox Business Елеонор Террет, що новина була неправдивою і що її заявка все ще розглядається.

До речі, якщо ви не знали, якщо/коли Гері Генслер і його Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) нарешті схвалять спотовий біткойн ETF, iShares ETF BlackRock стане лідером.

Хоча кілька експертів також вважають, що кілька заявок можуть бути схвалені одночасно.

Отже, щодо фальстарту… що кажуть у криптовалюті? Не вірите, перевірте? У будь-якому випадку, це трохи. нагадування всім нам, хто займається криптовалютою та/або звітністю.

Крім того, здається, що BTC на суму в кілька мільйонів доларів було ліквідовано за кілька хвилин після отримання неправдивих новин про ETF. Можливо, зараз багато трейдерів біткойнів почуваються незадоволеними.

Генеральний директор BlackRock вважає, що це позитивно

Тим не менш, о 14:30 у вівторок (AEDT) біткойн все ще захищав розумну суму прибутку, отриманого від неправдивих звітів, і значно виріс (+4%) порівняно з тим самим часом у понеділок, перейшовши з рук у руки приблизно на 28 300 доларів США.

І дивіться, як повідомляє Fox Business серед інших, не хто інший, як генеральний директор BlackRock Ларрі «Фінк Танк» Фінк втрутився в неправдиву інформацію, описавши частину епізоду, що підвищує ціни, як «відкладений інтерес до криптовалюти»…

«Я не можу говорити про деталі чогось, я думаю, що це лише приклад відкладеного інтересу до криптовалют», — сказав Фінк у програмі Fox Business.

«Ми чуємо від клієнтів у всьому світі про потребу в криптовалюті…

«Деякі з цього мітингу виходять за межі чуток – я думаю, що сьогоднішній мітинг присвячений прагненню до якості, з усіма проблемами, пов’язаними з ізраїльською війною зараз, глобальним тероризмом, і я думаю, що більше людей стикаються з втечею до якості. »

Боже, ти думаєш, що він налаштований на біткойн? Беручи до уваги, ми, люди, що стежать за грошима?


БІЛЬШЕ ВІД STOCKHEAD: Брокери дивляться на Smart Parking, RPM | Повернення техніки Чудова сімка | Дімерікс доводить, що ті, хто сумнівається, помиляються


Огляд топ-10

З огляду на те, що загальна капіталізація криптовалютного ринку становила 1,13 трильйона доларів США о 14:30 у вівторок (AEDT), що на 2,9 відсотка більше, ніж у той самий час у понеділок, ось стан серед 10 найпопулярніших токенів – згідно з даними CoinGecko.

Верх і низ

Деякі з найбільших 24-годинних приростів і програшів станом на 14:30 у вівторок (AEDT). На основі статистики CoinGecko.com даних.

НАСОСНИКИ (позиція ринкової капіталізації 11-100)

  • Bitcoin SV (BSV), (ринкова капіталізація: 7289 мільйонів доларів США) +12,5%
  • Візуалізація (RNDR), (ринкова капіталізація: 693 мільйони доларів США) +8,8%
  • Rollbit Coin (RLB), (ринкова капіталізація: 494 мільйони доларів США) +5,9%
  • Bitcoin Cash (BCH), (ринкова капіталізація: 4,44 мільйона доларів США) +4,8%
  • Каспа (KAS), (ринкова капіталізація: 944 мільйони доларів США) +4,7%

SLUMPERS (позиція ринкової капіталізації 11-100)

  • Trust Wallet (TWT), (ринкова капіталізація: 434 мільйони доларів США) -5,5%
  • Токен LEO (LEO), (ринкова капіталізація: 3,43 мільярда доларів США) -4,2%
  • Виробник (MKR), (ринкова капіталізація: 1,26 мільярда доларів США) -4%
  • ТОРЧейн (RUNE), (ринкова капіталізація: 481 мільйон доларів США) -3,9%
  • Мережа XDC (XDC), (ринкова капіталізація: 645 мільйонів доларів США) – 4%

Навколо кварталів

Деяка доречність і випадковість, які залишилися з нами вранці, переміщуються через Crypto Twitterverse.

Нарешті, Уолл-стріт, до речі, також піднялася вночі. За словами Едді Сунарто Звіт про основні моменти ринку на Stockhead раніше сьогодні:

У Нью-Йорку S&P 500 піднявся на +1,06%, індекс блакитних фішок Dow Jones зріс на +0,93%, а технологічний Nasdaq зріс на +1,2%.

Акції зросли напередодні багатьох корпоративних прибутків цього тижня та дипломатичних зусиль щодо стримування конфлікту між Ізраїлем і ХАМАС.

Ціни на нафту знизилися, а втеча в безпечну гавань до облігацій зникла, а кошти повернулися в акції.

Цей вміст вперше з’явився на stockhead.com.au

ПІДПИСАТИСЯ

Отримуйте останні новини Stockhead безкоштовно на вашу поштову скриньку. Натисніть тут

Спочатку опубліковано як Mooners & Shakers: біткойн зростає через неправдиві звіти ETF; Генеральний директор BlackRock бачить «відкладені відсотки»

Source link

Поділіться своєю любов'ю