«Ми не віруючі»: Goldman Sachs вдвічі зменшує криптоскептицизм, незважаючи на те, що Уолл-стріт приймає Bitcoin ETF

Шармін Моссавар-Рахмані, головний інвестиційний директор Goldman Sachs Wealth Management, сказав the Wall Street Journal в інтерв’ю цього тижня заявила, що, незважаючи на весь останній ажіотаж навколо біткойн-ETF, її фірма не купується на це.

«Ми не віримо в криптовалюту», — сказала вона. «Ми не вважаємо, що це клас інвестиційних активів».

«Якщо ви не можете призначити значення, то як ви можете бути оптимістичними чи ведмежими?» додала вона. Суть її зневаги до криптовалют полягає в складному завданні їх оцінки, оскільки вони не приносять доходів, дивідендів чи грошових потоків, Журнал повідомили.

Керуючи тисячами консультантів, клієнтів і трейдерів протягом останніх 23 років на посаді у відомому інвестиційному банку, вона розповіла газеті, що клієнти знають про позицію компанії щодо боротьби з криптовалютами та утримуються від консультацій щодо інвестування в простір, незважаючи на те, що біткойн досяг історичного максимуму в 73 737 доларів минулого місяця, згідно з CoinGecko даних.

Моссавар-Рахмані сказала, що вважає криптовалюту просто спекулятивною інвестицією і не бачить переваг у нерегульованих ринках: «Верховенство права та системи стримувань і противаг мають значення».

Але позиція Моссавар-Рахмані суперечить позиціям інших представників традиційних фінансів, які впроваджують (хоч і повільно) криптовалюту у свої пропозиції, і суперечить чуткам про те, що Goldman може бути більш дружнім до криптовалюти за лаштунками.

«Хоча Goldman Sachs, можливо, не має чіткого погляду на біткойн або цифрові активи як на довгострокові інвестиції в портфелі, вони, безумовно, взаємодіють з екосистемою з точки зору інфраструктури», — сказав Метт Балленсвейг, керуючий директор і голова BitGo’s Go Network, у довідка про відділ дослідження цифрових активів банку.

Голова відділу цифрових активів банку Метью Макдермотт, сказав Reuters У грудні він заявив, що він очікує «значного зростання» обсягу торгів активами на основі блокчейну протягом наступного року-двох, а також помітив зростання інтересу клієнтів до торгівлі криптовалютними деривативами.

«Незалежно від точки зору, великим банкам доведеться обслуговувати потреби своїх клієнтів, і ми бачимо, як це відбувається зараз», — додав Балленсвейг.

В іншому місці на вул

Оскільки Комісія з цінних паперів і бірж у січні схвалила 11 спотових біржових фондів біткойнів, два з торгових продуктів були випущені відомими менеджерами активів на Уолл-стріт: BlackRock's iShares Bitcoin Trust (IBIT) і Вірність Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC).

Враховуючи доступ емітентів до звичайних інвесторів і сформовану клієнтську базу, обидва фонди лідирують у жорсткій конкурентній гонці біткойн ETF, причому фонди накопичили майже 60 мільярдів доларів в активах під управлінням, згідно з даними BitMEX станом на понеділок. З них IBIT і FBTC накопичили понад 17 і 10 мільярдів доларів відповідно, причому останній є найшвидшим ETF в історії, який досяг цієї віхи.

Більше того, у січні Моссавар-Рахмані може публічно засудити інвестиції в криптовалюту Про це повідомляє CoinDesk що Goldman Sachs вів переговори про те, щоб бути авторизованим учасником (AP) для Grayscale та BlackRock ETF, роль, яка передбачає створення та викуп акцій ETF для забезпечення тісного узгодження торгівлі продуктами з їхніми базовими активами.

Інші гравці Уолл-стріт вишикувались, щоб виконати цю роль.

Список AP BlackRock включає кількісного високошвидкісного трейдера Jane Street і JPMorgan, SEC опилки шоу. Другий емітент ETF Valkyrie також об’єднався з Джейн Стріт і Кантором Фіцджеральдом, щоб виконувати функції AP, іншу подача шоу.

Тим часом, того ж місяця, Nasdaq, CBOE, і NYSE Arca подали 19b-4s на схвалення SEC, щоб дозволити торгівлю пов’язаними опціонами, згідно з повідомленнями на їхніх веб-сайтах. Крім того, у лютому CoinDesk повідомили той інвестиційний банк Morgan Stanley нібито збирається додати спотові Bitcoin ETF на свою брокерську платформу. Згідно з джерелами, близькими до справи, бегемот з Уолл-стріт проводить належну перевірку продуктів. У разі схвалення Morgan Stanley стане першою серед великих мереж зареєстрованих інвестиційних консультантів (RIA) і брокерсько-дилерських платформ, які перерахують ETF, потенційно відкривши шлюзи для таких компаній, як Merrill Lynch або Уеллс Фарго до припливів турбонаддува.

«Ці мережі та платформи є адресним ринком для біткойнів, який завжди повинні були відкрити ETF. Ми знаємо про інші великі банківські компанії або консультаційні платформи, які вже схвалили деякі з цих ETF для торгівлі», – сказав аналітик Bloomberg Джеймс Сейффарт. Фортуна. «Я думаю, що з часом переважна більшість платформ, якщо не всі, схвалять ці речі».

Source link

Поділіться своєю любов'ю