Ми запитали ChatGPT, чи буде у 2024 році бичачий ринок біткойнів

TL; DR

  • ChatGPT наголошує на інституційному інтересі, регулятивних змінах і зниженні біткойна вдвічі у 2024 році як важливих факторах для руху ціни BTC.
  • Минулі події, такі як покупка Tesla та репресії Китаю, вплинули на ціни BTC.
  • Поточні дані Google Trends свідчать про обмежений суспільний інтерес до біткойнів.

Ці фактори можуть сприяти росту цін

Мовна модель ChatGPT на основі штучного інтелекту підрахувала, що існує десять життєво важливих елементів, які повинні бути введені в дію, щоб ціна біткойна почала зростати наступного року. Серед найважливіших – попит і пропозиція, інституційні інтереси та регуляторні зміни.

Зокрема, дії, що надходять від гігантських установ або масові покупки, можуть підштовхнути BTC на північ. Варто зазначити, що криптоспільнота вже була свідком такого розвитку подій на початку 2021 року, коли електромобільний бегемот Tesla купив активу вартістю 1,5 мільярда доларів, а пізніше дозволив здійснювати платежі з нього.

Позитивні регуляторні новини, такі як потенційне схвалення намірів BlackRock запустити спотовий BTC ETF у Штатах, також можуть вплинути на ціну. З іншого боку, заборони чи репресії можуть мати негативний ефект. Нагадаємо, BTC пішов на падіння у вересні 2021 року, коли китайська влада заборонено усі операції з активом.

Інші фактори, які можуть зіграти певну роль, включають макроекономічні події (ймовірні спади чи рішення щодо монетарної політики), технологічний розвиток, вплив ЗМІ, маніпулювання ринком, ширше впровадження, спекуляції та майбутнє скорочення вдвічі.

Бики дуже очікують скорочення BTC вдвічі, запланованого на весну 2024 року, оскільки раніше це викликало значне зростання цін. Остання така подія відбулася в травні 2020 року, і в наступні місяці основна криптовалюта почала вражаюче зростання, яке врешті-решт досягнуто до історичного максимуму в майже 70 000 доларів США.

Чи настав час купувати BTC?

Недавній аналіз, проведений платформою ринкових даних CryptoQuant визначається що масовий ентузіазм щодо біткойнів (BTC) є ще одним фактором зростання, який може призвести до стрибка ціни. Однак, за оцінками суб’єкта господарювання, «все ще невеликий інтерес і немає нового припливу», тобто пік бичачого ринку «далеко».

Останній раз популярність BTC суттєво зросла на початку листопада 2021 року. Кілька днів потому ціна активу підскочила приблизно до 69 000 доларів США, незрівнянного рівня з тих пір.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

Binance Free $100 (ексклюзив): Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструватися та отримати 100 доларів США безкоштовно та знижку 10% на комісію Binance Futures у перший місяць (умови).

Спеціальна пропозиція PrimeXBT: Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструватися та ввести код CRYPTOPOTATO50, щоб отримати до 7000 доларів США на свої депозити.

Source link

Поділіться своєю любов'ю