Настрої криптовалютного ринку стають «нейтральними» через кілька днів після схвалення спотового біткойн ETF, показує індекс

Опубліковано 1 хвилиною раніше на

Поточні настрої на ринку криптовалют стали «нейтральними» в понеділок після майже трьох місяців фази «жадібності», згідно з даними Crypto Fear and Greed Index від трекера Alternative.me.

The індекс наразі показує 52 бали, що вказує на нейтральність за шкалою від 0 до 100. Близько нульових рівнів свідчить про «надзвичайний страх», тоді як рівні близько 100 вказують на «надзвичайну жадібність».

Індикатор залишався на території «жадібності» з 24 жовтня минулого року і досяг максимуму в 76 пунктів 9 січня в очікуванні Схвалення США спотових біржових фондів біткойнів.

Індекс враховує кілька факторів, включаючи волатильність, обсяг ринку, соціальні мережі, домінування та тенденції, згідно з його веб-сайтом.

Згідно з The Block's, біткойн торгувався на рівні близько 42 550 доларів за останні 24 години станом на 12:40 за гонконгським часом. сторінка цін.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю