Наступного тижня біткойн досяг нового історичного максимуму, але Ethereum його стримує

Криптодослідницька фірма 10x Research попередила, що різке зниження в Ethereum ціни могли запобігти Bitcoin від досягнення стійкого нового історичного максимуму понад 83 000 доларів США, згідно з аналізом від 7 червня, наданим для CryptoSlate.

Протягом останнього тижня ціна ETH значно впала порівняно з ціною біткойна. Другий за величиною цифровий актив впав приблизно на 1,2% за цей період, тоді як ціна BTC зросла більш ніж на 3%. Хоча це чітко не пояснюється в примітці, 10x Research вважає, що Ethereum може стримувати біткойн з точки зору настроїв.

10x Research, посилаючись на майбутню позицію Ethereum, відзначили, що трейдери були більш охочі використовувати BTC. Крім того, фірма передбачила, що попит на біржові фонди ETH (ETF) не виправдає очікувань.

У ній зазначено:

«Позиціонування ф’ючерсів на ефір вже розтягнуто, і, як сказав SEC Гарі Генслер цього тижня, може зайняти деякий час поки ці (S-1) ETH ETF не будуть схвалені. Збільшення позиціонування ф’ючерсів на ETH цього тижня відстало від 0,3 мільярда доларів, оскільки на цьому етапі трейдери вважають за краще купувати біткойни, [recording] 2,2 мільярда доларів. Цифри говорять самі за себе».

Як BTC може досягти нового ATH

Тим часом фірма вважає, що біткойн незабаром може досягти нового історичного максимуму в 83 000 доларів, якщо він порушить ключову технічну модель вже сьогодні, 7 червня, або до середи, 12 червня.

Маркус Тілен, генеральний директор 10x Research, сказав:

«Це лише питання часу, коли біткойн досягне нового історичного максимуму. Формування голови і плечей вказує на зростання до $83 000 найближчим часом, при цьому лінія опору, ймовірно, буде пробита протягом наступних кількох днів».

Фірма пояснила свій позитивний прогноз нещодавньою глобальною економічною діяльністю, включаючи зниження процентних ставок у Канаді, Данії та Європі. Прогноз також вважає більш слабким Ринок праці США і потенційне зниження інфляції як фактори підтримки нового ATH.

10x Research далі пояснив, що для підвищення ціни біткойна на 1% і 10% зазвичай потрібно близько 800 або 8 мільярдів доларів США. Ці надходження надходять з різних секторів, включаючи Bitcoin ETF, на які нещодавно припадало 35% загального потоку Bitcoin.

Таким чином, щоб досягти щотижневого зростання біткойна на 5%, ринку знадобиться 4,2 мільярда доларів надходжень, з Біткойн спот ETF побачивши 1,7 мільярда доларів. Однак, щоб досягти прогнозованого нового історичного максимуму в 83 000 доларів США, 10x Research очікує, що біткойн потребуватиме надходжень понад 13 мільярдів доларів у всі сектори. Він додав:

«Прорив вище лінії тренду в 71 600 доларів, природно, призведе до зростання купівлі через кілька продуктів, але 13 мільярдів доларів [in inflows] вимагає певної відданості. Тим не менш, ми вважаємо, що це можливо, оскільки слабший американський ринок зайнятості (рівень безробіття на рівні 4,0%) і нижчі дані про інфляцію наступного тижня (3,3%), ймовірно, створять макроекономічний фон для нових історичних максимумів».

Згадується в цій статті

Source link

Поділіться своєю любов'ю