Найпопулярніший біткойн-інвестор каже, що зростання XRP до 1,33 долара буде швидким, «Я можу скинути BTC замість XRP»

Давінчі Джеремі, вірний біткойн протягом більше десяти років, випустив бомбу, яка могла б привернути необхідну увагу до цифрового активу, розробленого для транскордонних платежів XRP.

У новому відео YouTube Джеремі виявлено що він планує кардинальний перехід портфеля з біткойнів на XRP.

Нова любов Джеремі до XRP походить від його технічного аналізу, який показує графік, наповнений бичачими знаками. Поступові висхідні моделі натякають на назріваючий шторм, маніпулятивний насос, як він це називає, готовий просунути XRP до критичної лінії тренду та далі.

Читайте також: Гарлінгхаус каже, що якщо він зрозуміє динаміку цін на XRP, він може залишити посаду генерального директора Ripple

Джеремі зазначив, «Новини та графіки вказують на Ripple [XRP] ось-ось вибухне. Я думаю, що я можу скинути BTC на XRP».

Цей сплеск, у баченні Джеремі, може призвести до того, що XRP швидко підскочить до 1,33 долара, комфортно перевищивши позначку в 1 долар для тривалого кола перемоги.

Однак Джеремі не цурається слона в кімнаті. Потенціал маніпулювання ринком для XRP величезний. Джеремі припускає, що кити XRP можуть мати прямий зв’язок із перемикачем насосів ФРС, підкреслюючи чітку природу швидких коливань цін XRP порівняно з більш виваженими рухами біткойнів.

Ця вистава піднімає брови та викликає важливе питання про рушійну силу цього потенційного сплеску. Чи буде сплеск підживлений справжніми ринковими силами чи скоординованим ціновим ляльковим театром? Проблеми з розпродажем XRP також були головним предметом суперечок для спільноти XRP протягом тривалого часу.

Чи може XRP бути на шляху зростання?

Інший відомий біткоін-аналітик Муро поділяє переконання Джеремі увійшли в довгу позицію на жетоні. Його технічний аналіз перегукується з позитивними очікуваннями Джеремі, і це злиття думок експертів підливає масла у вогонь, змушуючи спостерігачів замислюватися, чи справді XRP знаходиться на порозі історичного цінового буму.

Незалежно від того, чи є траєкторія, за якою слідує XRP, справжньою корекцією ринку чи продуктом маніпуляцій, цінова дія XRP у найближчі дні та тижні буде ретельно відстежуватися.

Читайте також: Слідуючи цьому прогнозу, ветеран Уолл-стріт передбачає реакцію ціни на XRP після пульсаційного зростання

Цей потенційний поворотний момент у криптовалютному ландшафті залежить від критичного питання про те, чи зможе сплеск утриматися, чи він втратить імпульс.

Ще більше додаючи довіри цим бичачим очікуванням, аналітик нещодавно підтвердив свою ціну Шлях XRP до $5,85. Аналітик повторив свій прогноз, щоб розвіяти страх, невпевненість і сумніви (FUD) і повернути довіру інвесторів.

Водночас нещодавно експерт поділився причинами XRP демонструє низьку ефективність з 2017 рокузаявивши, що цифровий актив готовий до прориву під час наступного зростання.


Слідкуй за нами на Twitter, Facebook, Телеграмаі Новини GoogleSource link

Поділіться своєю любов'ю