Не купуйте біткойни, не дізнавшись про ці 5 ризиків

За останні п'ять років (станом на 26 червня) ціна на Bitcoin (КРИПТО: BTC) зросла на 454%. Не так багато активів перевершили цей, ринкова капіталізація якого на даний момент становить 1,2 трильйона доларів.

Є вагомі причини для інвесторів купувати провідна у світі криптовалюта на даний момент, особливо враховуючи, що вона торгується на 18% нижче своєї пікової ціни. Але є й ризики.

Нормативна

У США, Федеральний резерв має потужний вплив на економіку. Це тому, що він може встановлювати відсоткові ставки та регулювати пропозицію грошей, щоб стимулювати чи стримувати зростання. Центральний банк по суті контролює валюту і впливає на фінанси країни.

Біткойн є прямим конкурентом поточної системи, головним чином тому, що це цифрова безмежна та децентралізована грошова мережа. Немає жодної відповідальної особи, і швидкість видобутку нових монет не можна регулювати.

Можливо, найбільший ризик для біткойна може полягати в тому, що США або Європейський Союз вирішать його заборонити.

програмне забезпечення

Ethereum, Карданоі Солана створено з функціональністю для розумні контракти. Біткойн, з іншого боку, має простішу технічну конструкцію, оскільки його основне використання — як актив для збереження вартості.

Однак у певний момент можуть виникнути помилки програмного забезпечення. Це може статися, наприклад, якщо більшість комп’ютерних операторів, які підтримують блокчейн, схвалять оновлення мережі, яке створює помилки в книзі, яка зберігає всі транзакції.

Квантові обчислення

Залишаючись на темі технічних ризиків, квантові обчислення це технологія, яка може спричинити проблеми для Bitcoin. Квантові комп’ютери можуть обробляти складні проблеми набагато швидше, ніж інші типи комп’ютерів.

Вважається, що вони можуть зламати криптографію біткойна та відкрити закриті ключі кожного. Це підірвало б безпеку мережі, і, швидше за все, призвело б до падіння ціни.

Однак за цього сценарію можуть виникнути ще більш гострі проблеми. Якщо квантові обчислення зможуть зламати мережу біткойнів, можливо, вони зможуть подолати безпеку, яка захищає фінансові установи чи уряди.

Хоча це ризик, про який слід пам’ятати, я впевнений, що спільнота розробників Bitcoin думає про захист від цього за допомогою нових заходів безпеки. І якщо це варте, біткойн жодного разу не було зламано за його приблизно 15-річну історію.

Швидкість і масштабованість

За даними bitinfocharts.com, зараз біткойн може обробляти лише шість транзакцій на секунду. Це значно повільніше, ніж подібна платформа Візаякий може обслуговувати 65 тис.

Через увагу до децентралізації та безпеки швидкість не є сильною стороною біткойна. І він ніколи не зможе обробляти більшу кількість транзакцій.

Ключова розробка рівня 2, відома як мережа блискавок, знаходиться в розробці. Однак, якщо це не спрацює, ціновий потенціал біткойна може бути обмежений.

Волатильність

Незважаючи на те, що біткойн був фантастичною інвестицією в останні роки, він був надзвичайно нестабільним. Протягом своєї історії цей цифровий актив неодноразово знижувався на понад 50%, що робило його нелегкою подорожжю для його власників.

Можна стверджувати, що біткойн зараз є більш масовим фінансовим активом, ніж у минулому. Є фінансові продукти, які підтримують його прийняття, як новий біржові спотові фонди. А його ринкова капіталізація конкурує з капіталізацією деяких найдорожчих компаній світу.

Однак довгострокове придбання та володіння біткойнами все ще може стати великою психологічною перешкодою для більшості. Це може залишатися таким, доки волатильність суттєво не зменшиться.

Чи варто інвестувати 1000 доларів США в біткойн прямо зараз?

Перш ніж купувати акції в біткойнах, врахуйте наступне:

The Строкатий фондовий радник команда аналітиків щойно визначила, що, на їхню думку, є 10 найкращих акцій щоб інвестори купували зараз… і біткойн не був одним із них. 10 акцій, які скоротилися, можуть принести чудові прибутки в найближчі роки.

Подумайте, коли Nvidia склав цей список 15 квітня 2005 року… якщо ви інвестували 1000 доларів на момент нашої рекомендації, ви мали б 774 526 доларів!*

фондовий радник надає інвесторам простий план успіху, включаючи вказівки щодо створення портфеля, регулярні оновлення від аналітиків і вибір двох нових акцій щомісяця. The фондовий радник служба має більш ніж у чотири рази повернення S&P 500 з 2002*.

Переглянути 10 акцій »

*Повернення Stock Advisor станом на 24 червня 2024 року

Ніл Пател і його клієнти не мають жодної позиції в жодній із згаданих акцій. Motley Fool має позиції та рекомендує Bitcoin, Cardano, Ethereum, Solana та Visa. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Попередження: не купуйте біткойни, не дізнавшись про ці 5 ризиків був спочатку опублікований The Motley Fool

Source link

Поділіться своєю любов'ю