Офіційний обліковий запис SEC X було «скомпрометовано» та використано для публікації фейкових новин про біткойн

Офіційний обліковий запис X Комісії з цінних паперів і бірж Сполучених Штатів було «скомпрометовано» сьогодні вдень, що призвело до публікації «несанкціонованого» повідомлення, відповідно до Голова SEC Гарі Генслер. Акаунт, @SECGov, також сказав обліковий запис було зламано.

«SEC визначила, що був несанкціонований доступ до @SECGov і діяльність на ньому x.com обліковий запис невідомою стороною протягом короткого періоду часу незабаром після 16:00 за східним часом», – сказав представник SEC у заяві для WIRED. «Цей несанкціонований доступ було припинено. SEC співпрацюватиме з правоохоронними органами та нашими партнерами в уряді, щоб розслідувати це питання та визначити відповідні наступні кроки, пов’язані як з несанкціонованим доступом, так і з будь-якими пов’язаними порушеннями».

X ще не відповів на запит WIRED про коментар.

Акаунт @SECGov сьогодні вдень опублікував допис про регулятивний статус біткойн ETF, фінансового продукту, який дозволить людям інвестувати в біткойни, як у стандартні акції. Публікація, яка також містила зображення з очевидно фальшивою цитатою Генслера, була видалена.

Схоже, що фейкова публікація призвела до короткого стрибка вартості біткойна приблизно на 2,5 відсотка до майже 47 870 доларів США, а потім впала приблизно на 3,2 відсотка від початкової ціни.

Після новин про скомпрометований обліковий запис SEC сенатор США Білл Хагерті сказав у дописі на X що Конгрес повинен розслідувати інцидент.

«Подібно до того, як SEC вимагала б підзвітності від публічної компанії, якщо б вона зробила таку колосальну помилку, що впливає на ринок, Конгресу потрібні відповіді на те, що щойно сталося», — написав Хегерті, республіканець від Теннессі. «Це неприйнятно».

Це принаймні другий гучний злом облікового запису X за останні дні. Mandiant, провідна компанія з кібербезпеки, яка зараз належить Google, був зламаний обліковий запис X 3 січня. Шахрай використав їхній доступ, щоб опублікувати шкідливе посилання, намагаючись викрасти криптовалюту у жертв.

Агресивне скорочення персоналу власником X Ілоном Маском за останній рік призвело до викликав страхи що скорочення призведуть до того, що X (раніше Twitter) не зможе забезпечити платформу, від якої залежать користувачі, серед яких є високопоставлені особи та державні установи по всьому світу. Один колишній чиновник служби інформаційної безпеки Twitter подав до суду на Маска та інших за нібито незаконне припинення роботи після того, як його звільнили за: – стверджує він у позовістверджуючи, що скорочення персоналу заважатиме X виконувати вимоги a Постанова про погодження 2011 року з Федеральною торговою комісією США для захисту особистої інформації користувачів.Source link

Поділіться своєю любов'ю