Палата представників США авансує законопроект, який дозволяє фінансовим компаніям тримати біткойни

Палата представників США проголосувала за скасування законопроекту, який забороняє фінансовим компаніям діяти як зберігачі біткойнів та інших криптовалют з новим законопроектом. Пропонований закон, HJ Res. 109, скасовує Бюлетень SEC про бухгалтерський облік персоналу (SAB) № 121. Цей бюлетень накладає обмеження на фінансові установи щодо зберігання цифрових активів відповідно до Закону про перегляд Конгресу (CRA).

Тепер цей захід буде передано на розгляд Сенату. Однак кінцева точка, виконавчий офіс, уже оприлюднив своє рішення щодо запропонованого законопроекту про криптовалюту. Рано в середу президент Джо Байден заявив, що накладе вето на потенційний законопроект про скасування SAB № 121 SAB. «Адміністрація рішуче виступає проти прийняття HJ Res. 109, що порушить роботу Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) щодо захисту інвесторів на ринках криптовалют і захисту ширшої фінансової системи», Про це йдеться в повідомленні Адміністрації президента.

«Якби президенту представили HJ Res. 109, він би наклав на це вето».

Виконавчий апарат Президента

Будинок США
Джерело: ThoughtCo

Читайте також: Президент Байден накладе вето на законопроект, що дозволяє фінансовим компаніям тримати біткойн

HJRes. 109 вже отримав велику підтримку обох партій. Законопроект усуне блокпости, які заважають високорегульованим фінансовим установам діяти як зберігачі цифрових активів, таких як біткойни. Очолюваний Демократичною партією сенат матиме наступне слово щодо майбутнього законопроекту, однак вони можуть проголосувати на бік Байдена та відхилити його.

Голосування Палати представників Палати представників США продиктувало цю ідею ще більше, оскільки демократи не отримали підтримки для просування нового законопроекту. Законодавство займе кілька днів, щоб проголосувати за нього в Сенаті, але, можливо, рішення буде прийнято швидше, якщо відповідатимуть демократи.

Source link

Поділіться своєю любов'ю