Pick n Pay спостерігає зростання кількості платежів біткойнами в магазинах

[–>

Роздрібна група реєструє 1 мільйон рандів на місяць у вигляді платежів у біткойнах.

Через рік після запровадження криптовалютних платежів Pick n Pay отримує 1 мільйон рандів на місяць від покупців, які купують продукти, передають дані та ефірний час, а також оплачують муніципальні рахунки.

За даними рітейлера, щомісяця в чотири рази більше клієнтів використовують крипто-QR-коди в майже 700 магазинах, переважно в Західному Кейпі, за яким йдуть Гаутенг і Квазулу-Натал. Половина всіх транзакцій становить 500 рандів і менше, а сума транзакцій обмежена 10 000 рандів.

«Ми почали з низької бази — приблизно 25 000 рандів на місяць, і протягом останнього року вона зростала в геометричній прогресії щомісяця», — каже Девен Мудлі, виконавчий директор відділу додаткових послуг, фінансових послуг і мобільного зв’язку Pick n Pay.

Компанія Deloitte опитування вказує на те, що з моменту впровадження Bitcoin у 2008 році більше 220 мільйонів людей зараз використовують криптовалюту. У ньому сказано, що споживачі використовують біткойн для оплати багатьох товарів і послуг, і компанії реагують відповідно, роблячи цифрову валюту життєздатним способом оплати для більшої кількості людей.

після завершення Pick n Pay офіційно запровадив платежі в цифровій валюті в лютому минулого року у своїх магазинах.

Продавець зазначає, що цей спосіб оплати також приймається в PnP Express і Pick n Pay Clothing.

Для оплати криптовалютою клієнтам потрібен гаманець Bitcoin Lightning або Binance та додаток CryptoQR від Грошовий борсук, або вони можуть відсканувати QR-код безпосередньо через свої програми VALR або Luno. Клієнти можуть платити будь-якими криптовалютами, які підтримуються Luno, VALR або Binance.

«Ви просто повідомляєте касиру, що хочете оплатити, за допомогою QR-коду, скануєте свій телефон на машині для карток і приймаєте курс конвертації південноафриканського ранду під час оплати», — пояснює Moodley. «Протягом багатьох років про криптовалюту знали лише комп’ютерні бофіни, але Pick n Pay проклав шлях для наших покупців до того, щоб першими почали використовувати свою цифрову валюту як спосіб щоденної оплати».

«Ми пройшли довгий шлях після повного розгортання в лютому 2023 року», — додає Карел ван Вік, засновник Money Badger, який керує інтерфейсом між роздрібним продавцем і криптоплатформами.

«Співпраця з місцевими криптовалютними компаніями для інтеграції Pick n Pay QR у їхні додатки вимагала багато переговорів і технічної роботи, але це окупилося, оскільки ми бачимо, що через них реалізуються значні обсяги».

Ван Вик зазначає, що делегати на Прийняття Bitcoin 2024 Кейптаун crypto event були вражені прийняттям SA криптовалюти.

«Відбувся зсув від використання криптовалюти як суто спекулятивного активу до того, для чого вона спочатку була призначена — використовувати її як цифрову валюту, збільшуючи витрати, що призвело до збільшення торговельного попиту».

Moodley робить висновок: «Крипто-платежі, які продовжують зростати щомісяця, вписуються в нашу стратегію Ways2Pay, яка передбачає надання більшій кількості клієнтів механізмів оплати в наших магазинах. Це частина шляху Pick n Pay до економіки, яка менш залежить від готівки та сприяє фінансовій доступності, що є пріоритетом для компанії».

Source link

Поділіться своєю любов'ю