Пік циклу біткойна: як домінування USDT може передбачити вершину

Криптоаналітики використовували кілька метрик у мережі і індикатори, щоб проаналізувати, чи вже досягнуто вершини біткойна для цього зростання. Цього разу криптоаналітик Томас натякнув на домінування USDT для визначення Вершина ринку біткоіни.

Як домінування USDT прогнозує вершину для біткойна

Томас заявив у X (раніше Twitter) пост що Домінування USDT передбачив кожну локальну вершину біткойна за останні шість років. Він зазначив, що завжди був чіткий локальний максимум для біткойна щоразу, коли домінування USDT торкалося нижня частина лінії тренду, які аналітик виділив на графіку. Томас додав, що будь-хто, хто використовував цей показник, продавав би максимум кожного разу в попередніх циклах.

Джерело: X

Криптоаналітик сказав, що це має сенс Домінування USDT можна використовувати для прогнозування вершини біткойна, оскільки тенденція USDT-D протягом тривалого періоду має бути позитивною, оскільки розподіл монет відбувається з часом. Він додав, що USDT-D є значним, оскільки ринок регулюється свопами на стейблкойни та з них.

Тим часом Томас згадав, що домінування USDT також може бути застосовано в зворотній залежності та використано для прогнозування локальне дно для Bitcoin. Він зазначив, що це також використовувалося для прогнозування кожного локального дна для попередніх ведмежих ринків. Аналітик визнав, що USDT.D не обов’язково дає точну оцінку дна, хоча він додав, що він «дає хорошу оцінку».

Біткойн 2
Джерело: X

Місцевий топ вже може бути зацікавлений у біткойнах

Виходячи з діаграми, якою поділився Томас, локальна вершина біткойна вже може бути досягнута, оскільки USDT.D знову торкнувся лінії тренду, на яку посилався аналітик. Коли один із його підписників запитав, чи це так і чи біткойн прямує до нових мінімумів, Томас відповів це не обов’язково було те, що мало статися, оскільки ринок може повернутися вгору та торкнутися нижньої межі графіка USDT.D, як це було в останній біг бика.

Аналітик оптимістично налаштований, як і він сказав він вважає, що ринок повторно перевірить лінію підтримки «кілька разів протягом наступних місяців». Зрештою це означало б, що біткойн має більше можливостей для роботи в цьому ринковому циклі, перш ніж досягне свого піку зростання. Інші криптоаналітики, наприклад Rekt Capitalвже підтвердили, що вершина циклу ще не досягнута і що історичні тенденції свідчать про те, що вершина ринку настане наступного року.

Тим часом Томас повідомив, що він використовуватиме лінію тренду USDT.D, щоб керувати своїми довгостроковими угодами BTC/ETH. Він планує купувати щоразу, коли домінування USDT буде у верхній частині лінії тренду, і продавати, коли воно досягне дна.

Згідно з даними, на момент написання статті біткойн торгується на рівні близько 56 400 доларів США, що на 4% більше ніж за останні 24 години. даних від CoinMarketCap.

Графік цін на біткойни від Tradingview.com
Ціна BTC піднімається вище $56 700 | Джерело: BTCUSD на Tradingview.com

Рекомендоване зображення, створене за допомогою Dall.E, діаграма з Tradingview.com

Source link

Поділіться своєю любов'ю