Похмурий третій квартал для біткойна став передостаннім за доходами: аналітик

У третьому кварталі року біткойн (BTC) опустився на дно, зареєструвавши втрату для інвесторів у 11,1%, ледь перевершивши довгострокові казначейські зобов’язання, чисті показники яких склали -11,9% за той самий період.

Грег Сіполаро, глобальний керівник відділу досліджень біткойн-фірми NYDIG, написав про низьку ефективність криптовалюти та те, як вона кидає виклик останнім подіям у криптопросторі.

Чіполаро вказав на сприятливі судові справимакроекономічні зміни, нещодавня «трясовина» з державним фінансуванням, дебати щодо борг СШАа також «поточні зусилля щодо отримання схвалення для a спот Bitcoin ETF”, підкреслюючи, що жодна з цих подій не змогла проштовхнути біткойн за верхню межу його поточного діапазону, який, за його словами, становить 31 000 доларів.

Bitcoinоднак це був не єдиний актив, який зазнав збитків у минулому кварталі. Насправді майже всі класи активів, включаючи золото та інші дорогоцінні метали, фондовий ринок США та нерухомість, зазнали значних процентних падінь.

Примітно, що лише чотири активи відсвяткували перемоги у кварталі, при цьому товари зросли на 15,5%, поступаючись готівці на 1,3%.

Економіст Heritage Foundation, Пітер Сент-Онге, сказав, що короткочасна пауза у зростанні цін може бути причиною слабкої продуктивності біткойна. «Я думаю, що основним рушієм у найближчій перспективі стала інфляція, яка виглядала більш спокійною», — сказав він Розшифруватидодавши, що ці ефекти відчуває і золото.

Однак ця тенденція може бути недовгою. Сент-Онге зазначив, що нещодавні події в Ізраїлі можуть спровокувати зростання цін на фінансові активи. «Нам потрібно буде подивитися, що станеться на Близькому Сході», — сказав він, пояснивши, що «тверді активи, як правило, зміцнюються, але ризикові активи падають».

Для нього «біткойн — це трохи і того, і іншого».

Погляди Сент-Онге відрізняються від поглядів глобального керівника відділу досліджень NYDIG.

Cipolaro бачить «постійну» високу інфляцію, зростання процентних ставок, «занепокоєння рецесією» та сезонність, які впливають на доходи, підкреслюючи, що біткойн, як правило, демонструє жахливі результати в третьому кварталі кожного року. Можливо, намагаючись вселити інвесторам надію, він написав, що «слабкі показники» мають позитивні сторони: четвертий квартал історично є одним із найкращих кварталів для активу.

Незважаючи на його останні квартальні показники, інвесторам у біткойни доведеться почекати, щоб побачити, чи відновиться найкраща криптовалюта до свого тренду на початку 2023 року, який спричинив загоряння активу. Біткойн зріс на 63% за рік, лише один із чотирьох, які зареєстрували двозначний приріст, і затьмарює свого найближчого суперника, US Large Cap Growth Funds більш ніж удвічі.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.Source link

Поділіться своєю любов'ю