Неактивна адреса біткойн (BTC) оживає, переказує 140 мільйонів доларівОлексій Довбня

Раніше неактивна адреса Bitcoin (BTC), яка зберігала приблизно 140 мільйонів доларів, відновилася, виконавши переказ, розділений на три адреси

Спляча адреса Bitcoin (BTC), яка була неактивною протягом трьох років, раптово переданий приблизно 5000 біткойнів (BTC), що еквівалентно приблизно 140 мільйонам доларів. Як зазначає PeckShield, провідна фірма з безпеки блокчейнів, значний переказ був розподілений між трьома адресами.

Сплячі кити в дії

Це не перший випадок відновлення неактивної біткойн-адреси за останні місяці. У серпні цього року біткойн-адреса епохи загадкового засновника біткойна Сатоші Накамото була повторно активовано після майже 13 років спокою. На адресу було перераховано колосальні 1005 BTC, приблизно оцінені в 29,7 мільйона доларів. Враховуючи давність цієї адреси, вона знову розпалила припущення щодо її потенційного зв’язку з Сатоші Накамото. Однак експерти поспішили порадити бути обережними, підкресливши малоймовірність таких тверджень.

У вересні ще одна неактивна адреса містить приблизно 2100 BTC, вартістю 56,3 мільйона доларів, став активним знову після майже шести років бездіяльності. Початковий депозит на цю адресу було зроблено в жовтні 2017 року, коли ціна біткойна була значно нижчою.

Так само в січні адреса, яка не працювала 3,5 роки переїхав всі його 15 000 BTC, сума, близька до 252,5 мільйонів доларів на той час.

Кити рухаються, біткойн стаціонарно

Сплячі адреси біткойн стають активними, часто викликають спекуляції, з теоріями, які припускають, що початкові власники або переводять готівку через високу вартість біткойна, беруть участь у плануванні майна або перерозподіляють свої активи для підвищення безпеки на тлі розширеного аналізу блокчейну.

Незважаючи на ці значні перекази, ціна біткойна наразі залишається відносно стабільною сидячи на 27 931,81 дол. США з незначною зміною на 0,3%.Source link

Поділіться своєю любов'ю