OpenSea «не знає» про будь-яку причетність колишнього керівника до розтягування килимів на 60 мільйонів доларів

Платформа Nonfungible token (NFT) OpenSea каже, що їй не відомо про будь-які докази того, що колишній співробітник причетний до сумнозвісного витягування килимка AnubisDAO у 2021 році після нових звинувачень у соціальних мережах.

У ланцюжку на X (раніше Twitter) від 6 жовтня анонімний обліковий запис NFT Ethics позначив OpenSea, попросивши його відповісти на звинувачення в тому, що його колишній голова венчурного відділу Кевін Павлак пов’язаний з псевдонімом «0xSisyphus» і брав участь у «різні сумнівні комерційні операції».

Обидва облікові записи NFT Ethics і блокчейн-аналітики Lookonchain стверджували, що 0xSisyphus, а отже, і Павляк, відіграли ключову роль у рекламі проекту AnubisDAO серед інвесторів незадовго до проекту. перерахував щойно зібрані кошти до серії зовнішніх гаманців.

Потік від NFT Ethics намагався пояснити, що передбачувана роль Павлака у вилученні килимка AnubisDAO була заздалегідь спланована з іншими розробниками та відмивала доходи через мемкойн Pepe (PEPE).

Однак представник OpenSea сказав Cointelegraph, що не знав про участь Павляка в будь-якій подібній діяльності, але також зазначив, що Палвак мав «обмежений обсяг» під час роботи там.

«Кевін — колишній співробітник, який залишив компанію в червні 2023 року. У нього були обмежені можливості під час роботи в OpenSea, де він працював на некерівній посаді. Нам нічого не відомо про його участь у цих проектах».

«Крім того, ми не маємо відношення до проектів, про які йде мова, або інформації про них, оскільки вони мали місце до його роботи в OpenSea», — сказав представник компанії.

У жовтні 2021 року AnubisDAO зібрав 13 556 ефірів (ETH) — на той час вартістю 60 мільйонів доларів — від криптоінвесторів. Однак приблизно через 20 годин кошти були надіслані на кілька різних адрес гаманців, що призвело до миттєвої втрати для інвесторів.

Блокчейн-детектив ZachXBT також, мабуть, охолодив звинувачення, сказавши, що тема була «однією з найбільш середньостатистичних» речей, які він читав.

Він додав, що велика частина теми, здається, базується на багатьох припущеннях про роль 0xSisyphus у передбачуваному розтягуванні килима, використовуючи «непов’язані події без фактів».

Також відомо, що 0xSisyphus одного разу запропонував винагороду в 1000 ETH кожному, хто зможе ідентифікувати адресу гаманця, яка виснажила пул, і звернеться до правоохоронних органів як у Сполучених Штатах, так і в Гонконзі, що ще більше викликає сумніви щодо нових звинувачень.

пов’язані: 13,5 тис. ETH AnubisDAO змиваються на Tornado Cash

«Чи винний Сізіф у грубій недбалості через те, що він збрехав про мультисиг команди Анубіса?» Абсолютно 100%. Ймовірно, можлива цивільна справа для потерпілих», – написав ZachXBT.

ZachXBT зазначив, що недбалість, в даному випадку, сильно відрізняється від крадіжки грошей з власного проекту. «[As far as I know,] Сізіф був єдиним членом команди, який спілкувався з [Department of Homeland Security].”

«Ви дійсно думаєте, що вони не дивилися на нього першими і не стежили за його діяльністю?» запитав ZachXBT.

Він також пояснив, що двома дійовими особами, які, швидше за все, відповідальні за втрату коштів під час скандалу з AnubisDAO, були двоє користувачів під псевдонімами, відомих лише як «Beerus» і «Ersan».

Журнал: Крах NFT і его монстрів представлені на новій виставці Муракамі