Представники SEC та фондової біржі зустрічаються напередодні можливого схвалення спотового біткойн ETF

Серія зустрічей між в Комісія з цінних паперів і бірж і кілька фондових бірж підживлюють впевненість, що затвердження довгоочікуваного спотового біржового фонду біткойнів може бути неминучим.

FOX Business дізнався, що юристи SEC з Відділу торгівлі та ринків зустрічаються в середу з офіційними особами основні біржі — Нью-Йоркська фондова біржа, Nasdaq і Чиказька біржа опціонів — де торгуватимуть ETF.

Зустрічі розглядаються як позитивний знак того, що SEC наближається до схвалення деяких або всіх десятків заявок від великих фінансових менеджерів і криптокомпаній на продукт, за словами співробітників фірм, які побажали не цитувати їх імена. Зокрема, SEC просить біржі переглянути та завершити свої так звані документи 19b-4, подані біржами від імені емітентів, які повинні отримати дозвіл SEC, перш ніж ETF можна буде продати громадськості.

SEC ЗТРИМУЄ ПЕРЕГОВОРИ З СПОТ БІТКІН ETF, СПОДІЄТЬСЯ, ЯК МОЖЛИВЕ ЗАТВЕРДЖЕННЯ НАБЛИЖАЄТЬСЯ

Хоча остаточне рішення ще не прийнято, джерела, близькі до процесу, кажуть, що SEC може почати повідомляти емітентів про схвалення в п’ятницю, а торгівля почнеться вже наступного тижня. Аналітики ETF та емітенти залишаються впевненими, що сприятливе рішення SEC буде прийнято 10 січня або раніше, оскільки SEC продовжує зустрічатися з ключовими гравцями з цього питання.

Звичайно, SEC може відхилити заявки. За кілька годин до того, як FOX Business повідомила про зустрічі в середу, сінгапурська криптоплатформа Matrixport опублікувала дослідницьку записку, в якій зазначено, що очікує, що SEC відхилить усі спотові програми ETF для біткойнів, посилаючись на більшість демократів у комісії агентства з п’яти членів і небажання голови Гарі Генслера приймати криптовалюту.

The ціна біткоіна впав більш ніж на 7% після цього звіту після перевищення майже дворічного максимуму в $45 000 на Новий рік в очікуванні схвалення спотового ETF.

«Загалом кажучи, якщо Комісія оголошує заяву про реєстрацію чинною, це відображається на EDGAR», — сказав FOX Business представник SEC. «Будь-які накази Комісії 19b-4 будуть розміщені на нашому веб-сайті, а потім опубліковані у Федеральному реєстрі».

Представники преси NYSE, Nasdaq і CBOE не відразу відповіли на запити про коментарі.

VALKYRIE INVESTMENTS ПЕРША ПРОПОНУЄ Ф’ЮЧЕРСИ НА ЕФІР ЧЕРЕЗ ETF

Якщо схвалення все-таки відбудеться, роздрібні інвестори отримають більший доступ до найбільшої у світі криптовалюти за меншою ціною, ніж уже схвалений ф’ючерсний ETF на біткойн.

Придбання ETF через жорстко регульовані та надійні фірми з управління грошима, такі як BlackRock або Fidelity, також може спонукати більший пул інвесторів додати криптовалюту до своїх портфелів.

ОТРИМАЙТЕ FOX BUSINESS НА ХОДУ, НАТИСНУВШИ ТУТ

Source link

Поділіться своєю любов'ю