Продажі телефонів Solana різко зросли, оскільки дегени борються за накачаний BONK

Прихильники Memecoin масово розкуповують криптотелефон Solana після нещодавнього підвищення ціни на Solana memecoin Bonk (BONK), яка зросла більш ніж на 1100% за останні 30 днів.

Після того, як телефон Solana був запущений 8 травня, нові власники могли вимагати безкоштовну 30-мільйонну роздачу memecoin, але нещодавнє підвищення ціни токена дало цікаву можливість арбітражу для покупців.

«Продажі телефонів Solana зросли в > 10 разів за останні 48 годин, і тепер їх буде розпродано до нового року», — написав співзасновник Solana Радж Гокал у дописі від 15 грудня на X (раніше Twitter).

За нинішніми цінами 30-мільйонний еірдроп BONK коштує приголомшливих 877 доларів — на 278 доларів більше, ніж поточна ціна телефону Saga в 599 доларів — що робить його однією з найдивніших арбітражних можливостей, доступних для криптоентузіастів.

За останні 30 днів Bonk опублікував величезний приріст у 1100%, відповідно до CoinGecko. Нещодавня цінова динаміка призвела до того, що ринкова капіталізація Bonk змінила капіталізацію конкурента memecoin Pepe. Мемекойни не часто відомі своєю стабільністю.

Зростання продажів було настільки сильним, що співзасновник Solana Анатолій Якавенко запропоновано підняття ціни саги — яка була посічений з $999 до $599 у серпні після натиску скорочення продажів.

За останні 24 години телефон Saga від Солани був проданий на «мільйони доларів». Джерело: Solana Mobile

Представник Solana підтвердив Cointelegraph, що загальний обсяг продажів Saga перевищив «мільйони доларів» за останні 48 годин. «Дуже круто бачити, як проекти спільноти Solana роблять Saga «телефоном, який окупається», — додав представник.

Після зростання купівельної активності Solana Mobile оголосила, що всі майбутні замовлення будуть обмежені одним мобільним пристроєм на домогосподарство.

Шалені продажі стали переломним моментом для пристрою, який довго бореться.

пов’язані: VanEck прогнозує зростання цін на Solana на 10 600% до 2030 року

5 грудня Яковенко з’явився в подкасті Laura Shin Unchained Podcast, щоб обговорити тьмяну продуктивність телефону Saga, сказавши, що він не бачив жодної «тонни сигналу» про те, що пристрій може врешті-решт продати 50 000 одиниць.

Крім того, він зізнався, що не використовує свою Solana Saga як основний мобільний пристрій, а вважає за краще використовувати його як свій «NFT-телефон».

Зрештою, можливість торгівлі спирається на надію, що BONK все ще торгуватиметься близько або вище поточних цін до того часу, коли пристрій Solana надійде до рук користувача. Мемкойни відомі своєю нестабільністю, коли ціна швидко змінюється.

Творець NFT: GIF-файли Pudgy Penguins отримали 10 мільярдів переглядів, генеральний директор націлився на Disney, Hello Kitty