Прогноз ціни Bitcoin (BTC) на 15 березня

Зображення обкладинки через www.tradingview.com

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

Більшість монет увійшли у фазу корекції; однак, згідно з правилами, є деякі винятки CoinMarketCap.

Топ монет за CoinMarketCap

BTC/USD

Курс Bitcoin (BTC) за останню добу впав на 5,68%.

Зображення автора TradingView

На погодинному графіку ціна BTC здійснила помилковий прорив локального рівня підтримки в 66 767 доларів. Однак варто звернути увагу на щоденне закриття бару. Якщо це станеться біля згаданої позначки, є ймовірність побачити прорив, а потім рух до $65 000.

Зображення автора TradingView

На ширшому часовому проміжку курс BTC відскочив від підтримки в $65 623.

Якщо свічка закриється далеко від нього, трейдери можуть очікувати бічної торгівлі в районі $67 000-$70 000 протягом наступних кількох днів.

Зображення автора TradingView

На тижневому графіку ціна зробила помилковий прорив нещодавно сформованого опору в $70 184. Якщо бики зможуть повернутися в гру і відновити ціну вище $70 000, є шанс незабаром побачити новий історичний максимум.

На момент публікації біткойн торгується за 68 169 доларів.

Source link

Поділіться своєю любов'ю