Провідний криптоаналітик попереджає про біткойни, каже, що «наближаються більші вимивання» – ось що він має на увазі

Криптовалютний аналітик і трейдер, який користується великою популярністю, висловлює ведмежі настрої щодо біткойна (BTC) в короткостроковій перспективі.

Аналітик під псевдонімом The Flow Horse розповідає його 194 800 підписників на платформі соціальних мереж X про те, що оголошення про схвалення спотового біржового фонду біткойн (ETF) може викликати хвилювання на ринку, спричинивши спочатку зростання ціни BTC.

Однак The Flow Horse каже, що базового попиту на біткойни бракує, і купівельною активністю можуть домінувати спекулянти, а не спотові покупці, які справді вірять у цінність біткойнів. За словами аналітика під псевдонімом, початковий стрибок ціни після оголошення ETF може супроводжуватися різкою корекцією ціни біткойна.

«Ймовірно, будуть більші вимивання».

Flow Horse також каже що зниження цін на біткойн може випередити оголошення ETF. За словами аналітика Bloomberg, Комісія з цінних паперів і бірж США може дати рішення щодо статусу спотових заявок на Bitcoin ETF, які він отримав до 10 січня 2024 року.

«Отже, або BTC починає продавати в оголошення цього тижня [December 24th – 30th] а потім продає ще сильніше, опублікувавши оголошення, або ми торгуємося на постійній основі до того моменту, показуємо оголошення, а потім розпродаємо.

У будь-якому випадку, трохи знизите схвалення BTC після ETF, перш ніж знову підвищити.

З огляду на те, наскільки оптимістичним є ринок [how] Я думаю, ви можете очікувати, що перша лінія захисту дивиться на будь-яке падіння до $40 000 як на подарунок і знову робить жорсткі ставки з ф’ючерсними контрактами. Очікуйте, що вони також будуть вимиті».

На момент написання статті біткойн торгується за 42 829 доларів.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

Перевірте заголовки останніх новин

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які втрати, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: DALLE3Source link

Поділіться своєю любов'ю