Прибутковість казначейських облігацій різко зростає, тоді як біткойн і золото є стійкими

Ласкаво просимо до Distributed Ledger. Це Френсіс Юе, репортер MarketWatch.

Неправдиве повідомлення про те, що США схвалили біржовий фонд на основі біткойнів, призвело до крипто цінове ралі у понеділок, тоді як посилення швидко зникло.

Тим не менш, більшість учасників крипто-ринку очікують, що Комісія з цінних паперів і бірж США схвалить ETF, який інвестує в біткойни, до 10 січня 2024 року, до кінцевого терміну, до якого агентство має відповісти на спотову заявку ARK Invest і 21Shares на біткойн-ETF.

Знайдіть мене в Twitter за адресою @FrancesYue_ щоб поділитися будь-якими думками щодо криптовалют або цього інформаційного бюлетеня.

Bitcoin ETF?

«На жаль, ми не очікуємо, що цього року SEC схвалить будь-яку заявку чи конвертацію, а це означає, що більший тренд BTC нижче 25 тис. або вище 32 тис. пов’язаний з макроекономічними темпами до кінця четвертого кварталу», — пишуть аналітики QCP Capital у своїй статті. нотатка в середу.

Тим не менш, Квінн Томпсон, керівник відділу ринків капіталу та зростання в Maple Finance, сказав, що він вважає, що шанси SEC схвалити спотовий біткойн ETF цього року можуть бути вищими, ніж більшість очікувала. “Є багато позитивних ознак”, – сказав Томпсон.

SEC вирішив не оскаржувати серпневу постанову федерального суду, яка наказав агентству звільнити відхилив заявку Grayscale Investments на перетворення продукту Bitcoin Trust на ETF. Агентство зіткнулося з останнім терміном 13 жовтня, щоб оскаржити це рішення.

За словами Томпсона, оптимізм щодо біткойн-ETF може призвести до 35 000 доларів США до кінця цього року.

Біткойн і золото залишаються стійкими

Дохідність казначейських облігацій різко зросла, оскільки економічні дані США залишаються сильними, а інвестори хвилюються, що Федеральна резервна система може довше підтримувати високі процентні ставки.

Вища прибутковість казначейства може обтяжувати золото та біткойни, підвищуючи альтернативні витрати на утримання таких активів, які не приносять жодних відсотків.

Тим не менш, і криптовалюта, і ціни на золото останнім часом були досить стійкими.

Згідно з даними FactSet, ф’ючерси на золото за цей місяць зросли більш ніж на 6%, тоді як біткойн за той самий період подорожчав на 3,3%.

«Я думаю, що учасники ринку золота та біткойнів починають усвідомлювати, що це так [the yields surge] може зайти настільки далеко, що ФРС повинна втрутитися, щоб запобігти краху на ринках», – сказав Томпсон під час телефонної розмови.

«Індекси волатильності облігацій наближаються до рівнів, історично пов’язаних із втручанням уряду», — сказав Томпсон.

Gemini, Genesis, DCG подали до суду за шахрайство

Летиція Джеймс, генеральний прокурор Нью-Йорка, обвинувачений Згідно з позовом, поданим у четвер, криптокомпанії Gemini Trust, Genesis Global Capital та їх материнська компанія Digital Currency Group викрали понад 230 000 інвесторів на суму понад 1 мільярд доларів.

Позов звинуватив Gemini у тому, що вона брехала своїм клієнтам щодо безпеки їхніх інвестицій, запевняючи їх у безпеці, поки в руках Genesis, хоча фірма знала про нестабільні фінансові умови Genesis.

Лукас I Альперт з MarketWatch писав про це більше тут.

Крипто за мить

Bitcoin
BTCUSD,
-0,33%

зросла на 6,7% за останні сім днів і торгувалась на рівні близько 28 769 доларів у четвер, згідно з даними CoinDesk. Ефір
ETHUSD,
-0,10%

зріс на 0,9% за той самий період і склав близько 1570 доларів США.

Обов’язкові до прочитанняSource link

Поділіться своєю любов'ю