Публічна ємність Bitcoin Lightning Network падає нижче 5000 BTC

Цього тижня загальна публічна ємність Bitcoin’s Lightning Network впала нижче 5000 BTC і зараз коливається приблизно 5060. Падіння – це зниження на 7% порівняно з місяцем тому та зниження на 10% порівняно з високим рівнем мережі березень.

Lightning — найпопулярніший рівень 2 біткойна або рішення для масштабування поза блоками. Щоб увійти в Lightning Network, користувачі вносять BTC в контракти, які згодом дозволяють маршрутизувати BTC по всій мережі без стягнення комісій за ланцюг. Блискавичні транзакції набагато швидші та дешевші, ніж звичайні транзакції біткойнів, але вони не користуються повною децентралізацією та безпекою блокчейну біткойнів.

Ємність означає максимальну суму грошей, яку користувач загальнодоступної мережі Lightning може спрямувати в будь-який конкретний час.

Після багатьох років зростання, включаючи збільшення потужності BTC у шість разів за останні три роки, Lightning Network стагнувала протягом останніх дев’яти місяців.

На додаток до менших грошей на кону, кількість загальнодоступних каналів також зменшилася після того, як їх пропускна здатність досягла високого рівня наприкінці березня. Сьогодні кількість каналів зменшилася з 73 597 до 59 458 — a 19% падіння через дев’ять місяців.

Чому біткойн-ємність Lightning Network знизилася?

У той час як кілька бірж, включаючи Binance, Kraken і Bitfinex, уже впровадили Lightning Network, інші пообіцяли, що так і не дотримувались цього. Coinbase, наприклад, пообіцяла підтримку Lightning дев’ять кілька місяців тому, але цього ще не сталося.

Дехто пояснює зниження інтересу до Lightning появою інших примітивів біткойн, таких як ординали NFTBRC-20s або соціальну мережу, яка підтримує біткойни Nostr. Інші звинувачують у падінні проблеми з самим Lightning, в тому числі декілька майор безпеки уразливості.

Детальніше: Користувачі мережі Bitcoin Lightning Network могли втратити мільйони через атаку з перешкодами

Інші звинувачують дизайнерські міркування, які стягують нічого не підозрюючих користувачів за додаткові комісії за, здавалося б, прості платежі. Для запиту додаткової потужності BTC, наприклад, потрібні додатковий комісії за транзакції в ланцюжку — які можуть бути дорогими для звичайних користувачів, доки розробники Lightning не завершать роботу зрощення.

У всякому разі, ще є майже чверть мільярда доларів обсягу ліквідності, доступної для маршрутизації платежів через Lightning Network Bitcoin. Шанувальники сподіваються, що 2024 рік відновить інтерес до його рішень для масштабування для менших, дешевших, швидших і менш безпечних транзакцій біткойнів.

Є підказка? Надішліть нам електронний лист або ProtonMail. Щоб отримати більш інформовані новини, слідкуйте за нами X, Instagram, Блакитне небоі Новини Googleабо підпишіться на наш YouTube канал.Source link

Поділіться своєю любов'ю