Реакція ціни біткойна на ймовірне схвалення Spot ETF може розчарувати власників BTC


Поділитися:

  • Імовірне схвалення Bitcoin Spot ETF з боку SEC може сприяти надходженню понад 100 мільйонів доларів США на цінні папери в короткостроковій перспективі.
  • Директор зі стратегії цифрових активів у VanEck каже, що люди схильні переоцінювати початковий вплив Spot Bitcoin ETF.
  • Аналітик Bloomberg ETF Джеймс Сейффарт вважає, що трейдери, зосереджені на потужному короткостроковому впливі, можуть зазнати розчарування.

Згідно з нещодавнім звітом Reuters, рішення фінансового регулятора США може бути прийнято у вівторок цього тижня щодо Bitcoin Spot ETF. Аналітик ETF Bloomberg Джеймс Сейффарт прокоментував, чого очікувати в разі схвалення Комісії з цінних паперів і бірж (SEC).

Читайте також: Хакери Orbit Chain зустрічають Новий рік з експлойтом на 81,4 мільйона доларів

Bitcoin Spot ETF незабаром може отримати зелене світло SEC і може розчарувати в короткостроковій перспективі

Bitcoin Імовірне схвалення Spot ETF з боку SEC може розчарувати учасників ринку, які зосереджені на короткостроковому впливі події. ВанЕк, директор зі стратегії цифрових активів, каже, що, на його думку, люди переоцінюють початковий вплив Spot Bitcoin ETF. Габор Гурбакс очікує надходження кількох 100 мільйонів доларів на продукт цінних паперів і значний довгостроковий вплив запуску Spot Bitcoin ETF.

Джеймс Сейффарт погоджується з думкою Гурбакса щодо короткострокового впливу схвалення Spot Bitcoin ETF у своєму нещодавньому твіті:

Ціна BTC тримається вище 42 000 доларів у 2024 році

Ціна біткойна на Binance на момент написання статті становить 42 376 доларів. Найбільша криптовалюта за ринковою капіталізацією трималася вище 42 000 доларів США в 2024 році, незважаючи на негативні сигнали в мережевих показниках, таких як реалізований прибуток/збиток мережі, і зростання. BTC пропозиція на біржах, як видно на Santiment.

На графіку реалізованого прибутку/збитку мережі спостерігаються значні стрибки, які відображають фіксацію прибутку трейдерами BTC у період з жовтня по 31 грудня.

Реалізований прибуток/збиток мережі. Джерело: Santiment

Пропозиція біткойна на біржах зросла між 27 і 31 грудня, як видно на графіку нижче. Зростання резервів BTC в біржових гаманцях зазвичай збільшує тиск продажів на актив. Незважаючи на зростання тиску продажів, 1 січня біткойн стабільно тримався вище 42 000 доларів.

BTC

Пропозиція на біржі та ціна. Джерело: Santiment

Біткойн приносив власникам майже 10% щомісячного прибутку, оскільки очікування затвердження Spot BTC ETF зростає ближче до кінцевого терміну 10 січня.
Source link

Поділіться своєю любов'ю