Reddit припинить роботу служби винагород «Бали спільноти» на основі блокчейну

Reddit заявив, що незабаром закриє свій довготривалий сервіс винагород «Community Points», заснований на блокчейні, посилаючись на проблеми масштабованості.

В офіційному 17 жовт оголошення У субредіті r/cryptocurrency член команди Reddit сказав, що хоча платформа бачила «деякі майбутні можливості для балів спільноти, не було шляху для широкого масштабування на платформі».

Сервіс Community Points, включно зі спеціальною функцією членства, буде припинено 8 листопада. «З цього моменту ви також більше не бачитимете балів у своєму сховищі Reddit і не зароблятимете балів у своїх спільнотах», – команда Reddit. написав учасник.

Очки спільноти Reddit будуть закриті 8 листопада. Джерело: Reddit

Перший запущений у травні 2020 рокуфункція балів спільноти нагороджував користувачів балами за позитивну взаємодію у певних субредітах і був розроблений, щоб стимулювати якісніший вміст на платформі.

Балами були токени ERC-20 на основі Ethereum, які зберігалися у власному сервісі крипто-гаманця платформи під назвою «Reddit Vault».

Спочатку запущено в мережі Ethereum, службу балів пізніше перенесено до рішення для масштабування рівня 2 Arbitrum для забезпечення вищої масштабованості.

Кожен субреддит мав власний токен, причому токен Moons (MOON) був рідним криптоактивом ради r/cryptocurrency, тоді як Bricks (BRICK) був для субредіту r/FortNiteBR. Користувачі могли витратити ці бали на значки та ексклюзивні предмети для своїх аватарів.

У відповідь на початкову заяву модератор r/cryptocurrency «CryptoMods» пояснив, що вони тільки що дізналися про це рішення і були «розчаровані» цим кроком.

пов’язані: Токени спільноти Reddit стрімко зростають у списку Kraken

«Перш за все ваші Місяці все ще ваші, і їх не спалять. Функція передачі в смарт-контракті не вимикається, і Reddit усуває свій контроль над контрактом», — написали вони.

Вартість токенів Reddit MOON і BRICK впала після цієї новини, а користувачі Reddit і криптовалютні ентузіасти висловили своє розчарування та гнів цим рішенням.

Трейдер під псевдонімом Візантійський генерал розповів своїм 163 000 підписникам на X (Twitter), що Reddit по суті «зруйнував» їхню спільноту, додавши скріншот ціни MOON, яка впала приблизно на 90%.

«Reddit по суті обдурив кожного користувача r/cc за кілька годин. Я скасував своє спеціальне членство. Я більше ніколи не буду використовувати цю довбану платформу. Я сподіваюся, що той, хто керує цією вигрібною ямою, згниє в пеклі. Який довбаний жарт», — користувач Reddit «Bunker Beans» написав у відповідь на оригінальний пост на r/cryptocurrency.

Журнал: Детективи блокчейнів — крах гори Гокс став причиною народження Chainalysis