Riot пропонує вороже поглинання Bitfarms у Торонто для створення найбільшого у світі публічного майнера біткойнів

Відкрийте цю фотографію в галереї:

Технік перевіряє задню частину майнінгу біткойнів на Bitfarms у Сент-Хіасінті, Квебек, 19 березня 2018 року.ЛАРС ХАГБЕРГ/Getty Images

Американська компанія з майнінгу криптовалют Riot Platforms Inc. RIOT-Q почала ворожу спробу придбати конкурента Bitfarms Ltd, що базується в Торонто. БІТФ-Тпоказавши в документі до регуляторів цінних паперів, що він зробив необов’язкову пропозицію в розмірі 2,30 доларів США за акцію, або загалом 950 мільйонів доларів США, у листі до правління 22 квітня.

Riot володіє найбільшим у Північній Америці біткойн і якщо придбання відбудеться, воно стане найбільшим публічним майнером біткойнів у світі.

Буквально через кілька днів після подій, пов’язаних з розведенням біткойнів наполовину, що призвело до зменшення швидкості створення нових монет, Riot зробив приватну пропозицію про покупку Bitfarms, яку, за їх словами, компанія «швидко» відхилила.

У другому листі до Bitfarms у вівторок Riot повідомила, що володіє 9,25 відсотками акцій цільової компанії, що робить її найбільшим акціонером.

Компанія має намір запросити спеціальне засідання після щорічних загальних зборів Bitfarms 31 травня, щоб додати до ради нових незалежних директорів.

Bitfarms не відповіли на запит про коментарі до пізнього дня вівторка.

Riot запропонувала акціонерам поєднання готівки та звичайних акцій Riot, що дало б акціонерам Bitfarms 17 відсотків акцій об’єднаної компанії. Пропозиція також передбачала 24-відсоткову надбавку до одномісячної середньозваженої ціни акцій Bitfarms станом на 24 травня.

У своєму листі Riot зазначив, що стурбований припиненням роботи колишнього генерального директора Bitfarms Джеффрі Морфі на початку травня. Пан Морфі подав позов проти компанії на суму 27 мільйонів доларів США до Вищого суду Онтаріо за порушення контракту та незаконне звільнення.

Riot заявили, що хочуть, щоб Bitfarms стала їхньою міжнародною структурою, оскільки вони прагнуть до глобальної експансії. У заяві компанії зазначено, що об’єднана фірма матиме 15 підприємств у Сполучених Штатах, Канаді, Парагваї та Аргентині.

«Поєднання Bitfarms і Riot створило б провідного та найбільшого публічно зареєстрованого майнера біткойнів у всьому світі з географічно диверсифікованими операціями, які мають хороші можливості для довгострокового зростання», — сказав у заяві Бенджамін І, виконавчий голова Riot.

Riot додав, що придбання також є вигідним для двох компаній, оскільки воно забезпечує географічну диверсифікацію, а Bitfarms матиме доступ до сильних балансів Riot.

У вівторок акції Bitfarms підскочили на 7,4 відсотка вранці після того, як Riot оприлюднив свої листи перед відкриттям ринків. Акції завершили день на рівні 10,34 долара США.

19 квітня винагорода за майнінг біткойнів була зменшена вдвічі з 6,25 біткойна за видобутий блок до 3,125 біткойна. Ця подія відбувається кожні чотири роки, щоб підтримувати дефіцит монет у спробі протистояти інфляції.

Source link

Поділіться своєю любов'ю