Рішення Bitcoin ETF вимальовується. Очікуйте більшої волатильності попереду.

Автор Френсіс Юе

З Новим роком і ласкаво просимо назад у Distributed Ledger. Це Френсіс Юе, кореспондент з MarketWatch про криптовалюти та ринки.

Початок 2024 року у біткойна був особливо нестабільним. Згідно з даними CoinDesk, у вівторок криптовалюта (BTCUSD) піднялася вище 45 000 доларів США до найвищого рівня з квітня 2022 року, але потім у середу впала на 9% до 40 838 доларів США.

Ці різкі кроки були зроблені за кілька днів до основного терміну, до якого Комісія з цінних паперів і бірж США прийме рішення про те, чи схвалювати біржові фонди, які інвестують безпосередньо в біткойн.

Агентство стикається з кінцевим терміном 10 січня, щоб визначити, чи схвалювати заявку на спотовий біткойн, подану Ark Investment і 21Shares. Хоча ринок погоджується, що SEC схвалить ETF та інші подібні продукти до цієї дати, деякі з цим не згодні.

Наприклад, Маркус Тілен з Matrixport написав у вівторок, що він очікує, що SEC відхилить усі заявки ETF на біткойни цього місяця, оскільки заявки можуть не відповідати вимогам, які повинні бути виконані. Деякі звинуватили звіт у тому, що він спровокував падіння ціни біткойна в середу.

Я поспілкувався з Остіном Рейдом, головою глобального бізнесу FalconX, крипто-брокерської компанії, що обслуговує установи, щоб поговорити про нещодавню волатильність біткойнів і те, як трейдери позиціонують рішення SEC щодо ETF.

Попереду ще більше нестабільності?

За словами Ріда, падіння біткойна в середу було здебільшого спричинене ліквідацією кредитного плеча. «Я не думаю, що це обов’язково є відображенням будь-яких фундаментальних змін щодо перспектив схвалення ETF», — сказав Рейд під час дзвінка.

«З нашої точки зору, ми все ще вважаємо, що (біткойн) ETF швидше за все буде схвалено, ніж не буде схвалено, і ми бачимо, що більшість досвідчених учасників ринку дотримуються такої точки зору, незалежно від деяких короткострокових змін».

Тим не менш, Рід сказав, що протягом останніх кількох тижнів він спостерігав активізацію ринку, оскільки криптотрейдери позиціонують себе за рішення ETF.

Наразі ринок опціонів на біткойн наступного тижня змінює ціни на криптовалюту на 10% у той чи інший бік, зазначив Рейд.

Навіть якщо біткойн-ETF буде схвалено, попереду все ще може спостерігатися волатильність.

Наразі криптовалютний ринок оцінює початкові надходження в біткойн-ETF приблизно від 1 до 2 мільярдів доларів, сказав Рід, посилаючись на дослідження FalconX. Якщо приплив буде значно нижче діапазону, біткойн може впасти, і навпаки.

Крипто за мить

Згідно з даними CoinDesk, за останні сім днів біткойн впав на 0,1% і торгувався на рівні близько 42 700 доларів США в середу. Ефір (ETHUSD) зріс на 2,5% за той же період приблизно до 2200 доларів.

Обов’язкові до прочитання

Ціна біткойна може сягнути 80 000 доларів до кінця року, каже цей видатний менеджер з активів (MarketWatch)

-Френсіс Юе

Цей вміст створено компанією MarketWatch, якою керує Dow Jones & Co. MarketWatch публікується незалежно від Dow Jones Newswires і The Wall Street Journal.

 

(КІНЕЦЬ) Dow Jones Newswires

01-03-24 1612ET

Авторське право (c) 2024 Dow Jones & Company, Inc.

Source link

Поділіться своєю любов'ю