Розпочався п’ятий бичачий ринок біткойна, який може підняти ціну BTC до 125 000 доларів США до 2024 року, йдеться у звіті Matrixport

Нещодавно опублікований звіт Matricport свідчить про те, що флагманська криптовалюта біткойн зараз перебуває у своєму п’ятому циклі зростання, і, зокрема, містить прогноз ціни BTC, орієнтований на 125 000 доларів США до кінця наступного року.

Остання версія Matrixport звіт деталізується те, що криптовалюта наразі пройшла через чотири цикли бичачого ринку, кожен з яких керувався новою історією. Перший з’явився в 2011 році і був «підштовхований появою біткойна як нового платіжного механізму», а другий був викликаний визнанням BTC як альтернативної форми грошей, причому Китай очолив зграю.

У звіті додається, що поява первинних пропозицій монет (ICO) як нового способу створення та фінансування підприємств ознаменувала третій цикл, тоді як четвертий цикл ознаменувався бумом децентралізованих фінансів і супроводжувався божевіллям незамінних токенів (NFT). .

Очікування інституційного впровадження, додається у звіті, здається головною рушійною силою п’ятого бичачого ринку біткойнів. Установи розглядають біткойн як спосіб диверсифікувати розподіл своїх активів, оскільки BTC має функції, схожі на властивості золота та інших надійних інвестицій, таких як казначейські облігації, пише фірма.Сплеск біткойнів збігається з часом, коли співвідношення боргу до ВВП Сполучених Штатів досягає нестійких рівнів. Matrixport пише, що бичачий ринок офіційно почався 22 червня, коли BTC вперше за 12 місяців досяг річного максимуму. Відповідно до його звіту, коли цей сигнал був викликаний, BTC «приносив у середньому 310% прибутку».

Беручи це до уваги, Matrixport оцінює, що ціна біткойна може сягнути 125 000 доларів до грудня 2024 року, припускаючи, що «оптимальна точка входу для покупки біткойна в ідеалі була за 14-16 місяців до наступного халвінгу».

Джерело: Matrixport

У звіті робиться висновок, що «кінець жовтня 2022 року був ідеальним часом для входу» і що в міру зростання імпульсу «очікуються подальші досягнення». Як повідомляв CryptoGlboe, фірма нещодавно проаналізувала потенційний вплив схвалення спотового біржового фонду біткойн (ETF) BlackRock на простір криптовалют, припускаючи, що BTC може зрости до 56 000 доларів.

Спотовий біткойн-ETF забезпечить регульований і основний інвестиційний механізм для інвесторів, щоб отримати доступ до біткойна, не володіючи безпосередньо криптовалютою.

Рекомендоване зображення через Unsplash.

Source link

Поділіться своєю любов'ю