Що має статися, щоб біткойн відзначив локальне дно? Звіти CryptoQuant

Аналітики платформи аналізу ринку CryptoQuant виявили, що сигнал про дно ціни BTC не може бути викликано, доки нереалізована норма прибутку для короткострокових власників не досягне -10%.

За даними CryptoQuant Institutional Insights щотижня крипто звіт, норма прибутку короткострокових власників наблизилася до нуля, і це спричинило послаблення тиску збуту. Однак провідний цифровий актив ще не назвав дна ціни.

BTC падає нижче 40 тисяч доларів

Раніше цього тижня BTC впав нижче 40 000 доларів США вперше з 3 грудня 2023 року, спрацьовування приблизно 230 мільйонів доларів на короткі та довгі ліквідації. Актив зафіксував найнижчу ціну з тих пір, як Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) схвалила численні спотові біржові фонди біткойн (ETF) для розміщення на біржах цінних паперів.

До того, як BTC впав нижче 40 000 доларів США, криптовалюта втратила значну частину досягнень після схвалення ETF, впавши приблизно з 49 000 доларів США до рівня 43 000 доларів США, залишаючи криптоспільноту в очікуванні дна ціни, оскільки не буде жодного зростання, доки ніхто не візьме місце. Зниження також вплинуло на майнерів, які зазнали зниження комісії на 87%.

Станом на минулий тиждень нереалізована норма прибутку короткострокових власників зависла близько 16%, а два дні тому, CryptoPotato повідомили що цифра може опуститися нижче 0%, перш ніж ми зможемо назвати дно та очікувати зростання. Хоча BTC трохи відновився до моменту публікації, аналітики CryptoQuant встановили маржу на рівні -10% як цінову підтримку на основі реалізованої ціни короткострокових власників, яка зараз становить від 39 000 до 37 000 доларів.

Нові ETF накопичують понад 100 тисяч BTC

У той час як біткойн падає по спіралі, спотові біткойн ETF у США продовження підніматися. На момент написання статті продукти містили приблизно 641 000 BTC, що представляє значне зростання з моменту їх запуску 11 січня.

GBTC Grayscale має найвищий показник, 536 000 BTC; інші дев'ять фондів спільно зібрали близько 104 000 BTC. IBIT BlackRock і FBTC Fidelity лідирують серед нових ETF з холдингами 44 000 і 34 000 відповідно.

Варто зазначити, що GBTC зберігав приблизно 619 000 BTC до того, як було схвалено перетворення продукту на спотовий ETF; однак постійні відпливи зменшили запаси.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

Binance Free $100 (ексклюзив): Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструватися та отримати 100 доларів США безкоштовно та знижку 10% на комісію Binance Futures у перший місяць (умови).

Source link

Поділіться своєю любов'ю