SEC каже, що обліковий запис X було зламано після очевидного схвалення фонду біткойн

Обліковий запис Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) на платформі, раніше відомій як Twitter, було зламано у вівторок, повідомило агентство, після того, як воно, здається, оголосило про схвалення кількох інвестиційних фондів у біткоіни.

«Акаунт @SECGov X було зламано, і було опубліковано неавторизовану публікацію. Комісія з цінних паперів і цінних паперів (SEC) не схвалила лістинг і торгівлю спотовими біткойнами, що торгуються на біржі», — повідомило агентство у вівторок після обіду на X.

Раніше у вівторок в обліковому записі SEC на X було опубліковано повідомлення із зображенням голови SEC Гарі Генслера, яке оголосило про схвалення біржових фондів (ETF), що містять біткойни.

Неправильна публікація була онлайн приблизно 30 хвилин, перш ніж її було видалено та замінено дезавуалом SEC.

SEC вперше відреагувала на злом через офіційний обліковий запис Gensler на X, який опублікував майже ідентичну заяву через 15 хвилин після очевидного схвалення SEC біткойн ETF.

І Генслер, і офіційний обліковий запис SEC підтверджені на X як державні особи.

Сенатор Білл Хагерті (республіканець від Теннесію) назвав інцидент «неприйнятним» і закликав агентство дати відповіді.

«Подібно до того, як SEC вимагатиме підзвітності від публічної компанії, якщо вона зробить таку колосальну помилку, пов’язану з рухом ринку, Конгресу потрібні відповіді на те, що щойно сталося», — сказав Гегерті в дописі на X. Хагерті є членом банківського комітету Сенату, яка контролює SEC та інші фінансові регулятори.

Очікується, що SEC оголосить про схвалення кількох біткойн-ETF до середи відповідно до рішення федерального суду, включно з фондом Greyscale, який володіє приблизно 29 мільярдами доларів у біткойнах.

Ціна біткойна ненадовго підскочила через неправдиві новини, підскочивши майже до 48 000 доларів США, а потім впала нижче, ніж його ціна на початку дня, до менше 46 000 доларів.

Інвестори та прихильники криптовалюти з нетерпінням чекали схвалення біткойн ETF після жорстокого року втрат для галузі. Прихильники біткойн-ETF кажуть, що вони допоможуть розширити можливості криптоінвестицій і зміцнять цифрові валюти як опору фінансової системи.

SEC боролася проти схвалення біткойн-ETF під керівництвом Генслера, демократа, призначеного Байденом, який висловив глибоку стурбованість щодо криптовалют. Прихильники криптовалют давно звинувачували Генслера в придушенні індустрії через агресивні примусові дії та нечіткі правові вказівки.

Генслер також посперечався з власником X Ілоном Маском щодо придбання мільярдером компанії соціальних мереж, яка на момент продажу була публічною компанією.

SEC подав до суду на Маска у жовтні, щоб змусити його дати свідчення щодо покупки ним платформи соціальних мереж. Агентство, яке почав розслідування Початкова покупка Маском акцій Twitter і пропозиція придбати компанію в квітні 2022 року, стверджується в позові, що він відмовився з'явитися для дачі показань у вересні.

Маск, у свою чергу, закликав «капітальний ремонт” Комісії з цінних паперів і цінних паперів і “комісію вжити заходів покарання проти тих осіб, які зловживали своїми регуляторними повноваженнями для особистої та політичної вигоди”.

На грудневому судовому слуханні федеральний суддя, здається, був схильний стати на бік агентства, попередивши, що Маск буде змушений давати свідчення якщо він не погоджується відповідати на запитання.

Оновлено о 17:49.

Copyright 2023 Nexstar Media Inc. Усі права захищено. Цей матеріал не можна публікувати, транслювати, переписувати чи поширювати.

Source link

Поділіться своєю любов'ю