SEC нещодавно зустрівся з Grayscale для спотового лістингу біткойн-ETF, показує записка

Опубліковано 1 хвилиною раніше на

Grayscale Investments нещодавно зустрілася з Комісією з цінних паперів і бірж, оскільки вона продовжує шукати схвалення своєї заявки на перетворення свого Grayscale Bitcoin Trust на спотовий біткойн-біржовий фонд.

В записка опублікованому Комісією з цінних паперів і бірж, керуючий активами в понеділок зустрівся з офіційними особами відділу торгівлі та ринків SEC, щоб обговорити потенційні питання лістингу щодо акцій продукту.

«Обговорення стосувалося запропонованої NYSE Arca, Inc. зміни правил для перерахування та торгівлі акціями Grayscale Bitcoin Trust (BTC) згідно з правилом NYSE Arca 8.201-E», — йдеться в записці.

Зустріч відбулася після Grayscale минулого місяця подав нову реєстраційну заяву з SEC у своїй останній спробі перетворити трастовий продукт на спотовий біткойн ETF. Також окружний суд постійного струму видав офіційний мандат минулого місяця, щоб підтвердити своє серпневе рішення, доручення регулятору повторно розглянути заявку фірми.

Раніше подача показав, що минулого тижня Grayscale і Bank of New York Mellon домовилися, що BNY Mellon буде агентом з передачі акцій трасту.

GBTC має намір розмістити акції на NYSE Arca під символом GBTC і випускати акції на постійній основі після затвердження форми S-3 та окремої заявки 19b-4 від NYSE Arca, згідно з Подання S-3 подано 19 жовт.

Інші великі менеджери активів, включаючи BlackRock і Fidelity, також є такими отримати схвалення від SEC для спотових біткойн ETF. Голова SEC Гері Генслер сказав минулого місяця що регулятор «веде роботу» над заявками.

Джеймс Сейфартаналітик ETF у Bloomberg Intelligence, сказав у a пост на X, що він також «чув галас про інших потенційних спотових емітентів біткойн-ETF, які зустрічалися з SEC протягом останнього тижня чи близько того».


© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.Source link

Поділіться своєю любов'ю