SEC відкладає рішення щодо конвертації ф’ючерсного ETF на біткойн Hashdex у спотовий

Опубліковано 1 хвилиною раніше на

Комісія з цінних паперів і бірж вирішила, що їй потрібно більше часу, перш ніж прийняти рішення про те, чи дозволяти ф’ючерсним ETF на біткойн і ф’ючерсний ETF Ethereum конвертувати в спотові ETF, агентство оголосило в середу в окремих заявках.

У відповідь на вересневу заявку на Hashdex Заявка ETF на біткойн-ф’ючерси, яка пропонувала конвертувати свій біржовий фонд, що котирується на Нью-Йоркській фондовій біржі, у спотовий продукт, SEC заявила в документі, що знадобиться ще 45 днів, перш ніж ухвалити рішення з цього питання до 1 січня. , 2024.

«Комісія вважає за доцільне призначити довший період для вжиття заходів щодо запропонованої зміни правила, щоб у неї було достатньо часу для розгляду запропонованої зміни правила та порушених у ньому питань», — йдеться у заяві SEC.

Пропозиція Hashdex перетворити існуючий біткойн-ETF на спотовий транспортний засіб є унікальною, оскільки менеджер фонду пропонує тримати поєднання «ф’ючерсних контрактів на біткойн, спот-біткойн і готівку», щоб уникнути ризиків маніпулювання ринком.

Інші великі організації, такі як Fidelity і BlackRock, шукають схвалення, необхідного для запуску власних спотових біткоін-ETF. Обіцянка спотових біткойн ETF отримати схвалення допомогла підняти крипторинок, що відновився.

Рішення ETF щодо ф’ючерсів на Ethereum відкладено

SEC використовувала більш-менш ідентичну мову в другій заявці, в якій агентство пояснило своє рішення також відкласти рішення щодо зміни правил, пов’язаних із запропонованим Grayscale ф’ючерсним ETF Ethereum. Рішення у цій справі також буде винесено до першого числа нового року, повідомили в SEC.

Подання Grayscale для ETF прийшов незабаром після того, як SEC розчистила шлях для перших ф’ючерсних ETF на Ethereum. І VanEck, і ProShares також запустили ETF на основі ф’ючерсів Ethereum.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю