Шахрайство з біткойнами в остаточному звіті Biggar RCMP за травень

Шахраї мають у своєму розпорядженні чимало трюків, коли справа доходить до відлучення грошей у людей. Що стосується криптовалюти, Biggar RCMP отримав досить велику кількість звітів про шахрайство у своєму звіті від 27 травня.

«Шахраї повідомили про шахрайство на 17 500 доларів», — так заголовок поділився командир загону SGT. Дерек Крозьє. «Використання трюку блокування комп’ютера та необхідність купити біткойни, щоб вирішити проблему».

Будь то через комп’ютер, по телефону чи просто стандартна спроба «фішингу», є кілька ключових порад, про які слід завжди пам’ятати, коли транзакція здається підозрілою. Завжди важливо бути пильним із будь-якими сумнівними повідомленнями, і ніколи не відповідайте, якщо ви підозрілі. Також не натискайте жодних потенційно небезпечних посилань.

Перевищення швидкості було проблемою на місцевих трасах. В одному випадку на шосе №14 поліція отримала повідомлення про транспортний засіб, який рухався на високій швидкості, за оцінками, близько 180 км/год. Небезпечні швидкості тривали, оскільки ще три штрафи за перевищення швидкості на 35 км/год склали 562, 570 і 514 доларів кожен.

Поліція прибула ще на два виклики після аварії, одна з яких надійшла після зіткнення фургона з оленем на шосе №4. В іншому випадку на крайній півночі RM Гленсайд міг стати причиною алкоголь, оскільки аварійні бригади спостерігали за буксируванням хаммера з берега річки.

Інші повідомлення, на жаль, продовжували тенденцію в районі Біггар, оскільки надходили скарги на власників собак у Кінлі та Спрінгвотері. Поліція також отримала повідомлення про викрадення резервуара та насоса з двору біля Арлі.

RCMP Біггар розглянув 28 випадків протягом тижня. При цьому вони видали вісім квитків і дали три попередження.

Source link

Поділіться своєю любов'ю