Шахрайство з підробленим додатком Ledger Live викрадає понад 500 тисяч доларів у біткойнах

Дослідник блокчейну, ZachXBT, нещодавно опублікував твіт 5 листопада, в якому повідомляється, що в Microsoft App Store було виявлено шахрайську програму Ledger Live, що призвело до втрати користувачами понад 16 біткойнів на суму приблизно 588 000 доларів США.

Відповідно до твіту ZachXBT, користувачів обманом змусили завантажити шахрайську програму «Ledger Live Web3», яка створена для імітації оригінального апаратного інтерфейсу гаманця Ledger «Ledger Live».

Ця афера почалася з транзакції на адресу гаманця шахрая 24 жовтня на суму 5210 доларів США. Згодом було проведено кілька значних транзакцій з тієї ж адреси, найбільша з яких у листопаді, на загальну суму 81 200 доларів США.

Проте Дані з Blockchain.com показує, що шахрай отримав ці вкрадені біткойни через 38 транзакцій, використовуючи адресу гаманця «bc1qg0…cxy64q». Згодом з цього гаманця було виведено близько 115 200 доларів США, залишивши баланс 473 800 доларів США.

Шахрайський додаток Ledger Live Web3 вперше з’явився в Microsoft App Store у середині жовтня. Однак з тих пір Microsoft видалила шахрайську програму, як підтверджено твітом від ZachXBT.

Однак цей інцидент є третьою появою підробленої програми Ledger Live у магазині додатків Microsoft із попередніми випадками в Грудень 2022.

У відповідь на ці загрози служба підтримки Ledger випустила попередження 26 грудня, підкреслюючи, що єдиним безпечним місцем для завантаження Ledger Live є їхній офіційний веб-сайт.

Вони також застерегли користувачів не ділитися своєю фразою відновлення з 24 слів, зазначивши, що «Ledger НІКОЛИ не запитає у вас фразу відновлення з 24 слів».

Читайте також: ZachXBT звинувачує Бена Армстронга в шахрайстві з індикаторами на 4 тисячі доларівSource link

Поділіться своєю любов'ю