Шокове попередження про те, що біткойн «тягне килим», може раптово загрожувати «новим експоненціальним» ціновим бумом

Bitcoin
BTC
різко зросла за останні тижні, оскільки очікування зросли, Федеральна резервна система може ось-ось влаштувати драматичний поворот.

Підпишіться тепер до Консультант Forbes з CryptoAsset і Blockchain і успішно керуйте американськими гірками ринку біткойнів і криптовалюти напередодні історичного уполовинення біткойнів наступного року!

Наприкінці минулого місяця ціна біткойна перевищила 35 000 доларів за біткойн, що більш ніж удвічі вище, ніж на початку 2023 року.ралі, яке змусило одного легендарного мільярдера визнати, що йому слід було купити біткойн.

Тепер аналітики біткойн-і криптоінвестиційної компанії QCP Capital попередили, що голова Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) Гері Генслер може «перетягнути» ринок новими правилами.

Історичний халвінг біткойна, який, як очікується, спричинить хаос цін на криптовалюту, не за горами! Зареєструйтеся зараз безкоштовно CryptoCodexЩоденний інформаційний бюлетень для трейдерів, інвесторів і тих, хто цікавиться криптовалютою, який допоможе вам бути попереду ринку

«Ми очікуємо, що на даному етапі лише значне залучення від Gensler зможе повернути нас нижче 32 000 доларів», — пишуть дослідники QCP у своїй останній статті. ринковий звіт.

Протягом останніх двох років Генслер вів війну проти того, що він вважає біткойнами та криптовалютами «Дикий Захід», вживаючи заходів проти великих криптокомпаній, таких як XRP
XRP
розробник Ripple і всілякі криптографічні «інфлюенсери».

У червні Генслер посилив свої атаки на криптовалюту, подавши до суду на дві найбільші біткойн- і криптобіржі Coinbase і Binance за порушення прав на цінні папери, поставивши під сумнів майбутнє криптоіндустрії США.

У вересні суд США зобов’язав SEC переглянути пропозицію менеджера криптоактивів Grayscale щодо перетворення свого флагманського біткойн-трасту на повноцінний біткойн-спотовий біржовий фонд (ETF) — при цьому ринок відсвяткував сигнал замовлення регулятору про те, що він повинен поширюйте заявку Grayscale і шквал конкуруючих біткойн спотових ставок ETF від таких гігантів Уолл-стріт, BlackRock
BLK
і Вірність.

«Нам знадобиться схвалення спотового ETF, щоб розпочати нову експоненціальну ланку вище», — пишуть аналітики QCP, додаючи, що останнє зростання цін на біткойн було більше пов’язане з «макросилами», ніж «розвитком» спотового ETF через «менше ніж очікується казначейство [first quarter] оцінка пропозиції … і FOMC (Федеральний комітет з відкритих ринків Федеральної резервної системи) спричинив різке падіння прибутковості облігацій і, у свою чергу, різке зростання ризикових активів».

Зареєструйтеся зараз для CryptoCodex— Безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень для крипто-допитливих

БІЛЬШЕ ВІД FORBES«Все йде вгору» — величезний прогнозований фліп ФРС, який спричинить «експоненціальний» бум цін на біткойн, Ethereum, XRP і криптовалюту до конкурента на золото

Тим часом інші спостерігачі за ринками біткойнів і криптовалют описали «ажіотаж» навколо потенційного спотового ETF біткойнів як «популярну історію», яка нещодавно допомогла підвищити ціну біткойна.

«Неможливо з точністю сказати, який ефект це мало б, якби Комісія з цінних паперів і цінних паперів США схвалила спотовий біткойн ETF, але ми очікуємо значного зростання цін», — сказала Кеті Еванс з Swarm Markets у коментарях, надісланих електронною поштою.

«Одна річ, яку він зробить, — це припинить спекулятивну поведінку щодо торгівлі біткойнами щодо того, чи буде схвалено американський ETF, який був популярним наративом на ринку біткойнів протягом останніх кількох циклів підйому та спаду. Тим не менш, протягом тривалого часу термін, поява справжнього біткойна ТОЩО
ТОЩО
справді може змінити правила гри».

Source link

Поділіться своєю любов'ю