Solana (SOL), Avalanche (AVAX) і dYdX дають двозначний прибуток, оскільки біткойн повертає 37 тисяч доларів

15 листопада кілька альткойнів продовжували демонструвати силу разом із біткойнами (BTC), який досяг внутрішньоденного максимуму в 37 400 доларів США. На початку тижня DYDX, SOL Солани (SOL) і AVAX від Avalanche (AVAX) наразі відображають двозначне зростання, причому кожен переслідує нові максимуми з початку року.

Стійке підвищення цін на альткоїни змусило деяких аналітиків оголосити настання сезону альткойніві на момент написання статті загальна ринкова капіталізація ринку альткойнів досягла максимуму 2023 року в 659,5 мільярда доларів.

Зростання цін на альткойни зазвичай пов’язане з низкою факторів, одні з яких засновані на настроях, а інші – на фундаментальних принципах проекту. Давайте подивимося на кілька найкращих ринків цього тижня, щоб побачити, які каталізатори лежать в основі їх зростання.

Перемикач плати dYdX підвищує ціну

Платформа, що стоїть за токеном DYDX, — dYdX, a децентралізований обмін який пропонує ф’ючерсні контракти на токени блокчейну віртуальної машини Ethereum, такі як Ether (ETH). 27 жовтня dYdX запустив свій шар-1 blockchain зі створенням його генезисного блоку, який працює за допомогою нативних токенів DYDX. Запуск дозволив для мережевий розподіл усіх зборів, отриманих валідаторами та стейкерами. Оновлення протоколу було фантастичним для ціни DYDX, за останні 30 днів воно зросло на понад 110%.

Ціна DYDX. Джерело: TokenTerminal

пов’язані: Ексклюзив: через 2 роки після смерті Джона Макафі вдова Дженіс розорилася і потребує відповідей

На додаток до подорожчання токена, платформа dYdX публікує значну кількість користувачів, включаючи збільшення комісій і доходів. Обидва показники зросли на 77,5% до 8,67 мільйонів доларів США за 30 днів. У річному вирахуванні це може означати 105,5 мільйонів доларів США у вигляді комісій за валідаторів і стейкерів.

Комісія та дохід DYDX. Джерело: TokenTerminal

Ціна SOL досягла ще одного максимуму 2023 року

Токен SOL від Solana мав вражаючий профіль повернення за 30 днів, набравши понад 166%. Незважаючи на досягнення максимуму 2023 року 10 листопада, Ціна Солани все ще більш ніж у 4 рази нижче свого історичного максимуму в $259,96.

Солана ціна. Джерело: TokenTerminal

Зростання цін на Solana було зумовлене зростанням кількості користувачів, головним чином завдяки найефективнішій децентралізованій програмі на блокчейні Jito, платформі для стекінгу ліквідності. 10 листопада кількість щоденних активних користувачів Solana також досягла максимуму за 2023 рік, досягнувши 200 000. Одночасно зі збільшенням кількості користувачів дохід Solana перевищив 1 мільйон доларів за 30 днів, зафіксувавши зростання на 78,2%.

Solana щоденні активні користувачі та дохід. Джерело: TokenTerminal

Токен AVAX від Avalanche набирає обертів

Avalanche — це блокчейн рівня 1, схожий на Solana, де валідатори обробляють транзакції та отримують токени. Порівняно з Solana та dYdX, Avalanche приносить менший прибуток, але це не завадило його токенам цього тижня отримати двозначне число.

Комісії dYdX, Solana та Avalanche. Джерело: TokenTerminal

Незважаючи на відносно менші розміри, AVAX демонструє хороші результати. За останні сім днів AVAX досяг понад 59% прибутку, а за 30 днів досяг вражаючого зростання на 118%. Ціна AVAX все ще більш ніж у 7 разів нижча за свій історичний максимум.

пов’язані: Це альтсезон? Показники Альткойна за 30 днів і загальна ринкова капіталізація спалахують зростанням

Ціна AVAX. Джерело: TokenTerminal

Незважаючи на те, що ці три альткоїни працюють добре, біткойн продовжує домінувати на загальному ринку, і його рівень домінування коливається вище 50% з 16 жовтня. Коли домінування біткойнів зменшується, ці кошти зазвичай перетікають в альткойнищо зазвичай є початком альтсезону.

Домінування біткойна. Джерело: Coingglass