Спільнота реагує на те, що SEC відмовилася від XRP і припинила роботу LBRY

Остання перемога Ripple у судовій боротьбі проти регуляторів цінних паперів Сполучених Штатів була затьмарена новинами про припинення роботи блокчейн-платформи LBRY, що викликало реакцію спільноти.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) оголосила про намір відхилити всі позови проти генерального директора Ripple Бреда Гарлінгхауса та виконавчого директора Кріса Ларсена 19 жовтня. Ця подія ознаменувала значну судову перемогу Ripple у цивільна справа, подана SEC наприкінці 2020 року.

Того ж дня LBRY, велика мережа обміну файлами та платежів на блокчейні, оголосила про припинення своєї діяльності, посилаючись на «кілька мільйонів доларів» боргів перед SEC, її командою юристів і приватним боржником. Творці LBRY відомі створенням Odysee, веб-сайту для обміну відео з відкритим кодом, який використовує мережу, щоб створити децентралізовану альтернативу основним відеоплатформам, таким як YouTube.

The SEC подала позов проти LBRY у березні 2021 року, звинувативши фірму в порушеннях законодавства про цінні папери, аналогічних тим, які вона висунула проти Ripple. Навіть після SEC зменшила штраф у розмірі 22 мільйонів доларів проти LBRY приблизно до 111 000 доларів, фірма зрештою вирішила не продовжувати оскарження проти SEC.

«Хоча ми святкуємо ще одну масштабну перемогу Ripple, давайте не забувати про шкоду, яку SEC вже завдала криптовалюті», — видатний XRP (XRP) впливова особа Ешлі Проспер написала в X (раніше Twitter) 19 жовтня. Криптоентузіаст висловив надію, що додаток LBRY і його однойменний нативний токен знову піднімуться через «нестримну цензуру на X і постійну цензуру на YouTube». »

«Коли ми святкуємо сьогоднішнє рішення XRP, менш успішний результат блокчейну, на який подала до суду SEC, пройшов поза увагою», — зазначив ентузіаст блокчейну Слорг у ланцюжку на X. Постер сказав, що це, на жаль, «колись успішний стартап Web3». з фактичним прийняттям користувачами» зараз не існує та не існує. «Регульовано в забуття», – написав Слорг.

Деякі коментатори соціальних мереж відзначили значну різницю між Ripple і LBRY з точки зору їхнього капіталу. XRP є п’ятою за величиною криптовалютою за ринковою капіталізацією, цінується на 27 мільярдів доларів, тоді як ринкова капіталізація кредитів LBRY суми до приблизно 5,5 мільйонів доларів на момент написання, згідно з даними CoinMarketCap.

«Ripple була б LBRY, якби у них не було коштів на боротьбу з SEC», — один із коментаторів X написавстверджуючи, що результати справ є яскравою ілюстрацією того, як «багаті установи можуть використовувати суди в своїх інтересах, поки їм не доведеться боротися з великими китами».

За словами про-XRP юриста Джона Дітона, справа LBRY підкреслює наслідки перевищення галуззю з боку SEC. Дітон розкритикував SEC за те, що вона підхопила невелику американську компанію, яка не була доведена на шахрайство, але не змогла запобігти серйозним збоям, таким як FTX.

«Після того, як мільйони доларів були витрачені даремно, SEC отримала штраф у розмірі 130 тисяч доларів. Один лише цей випадок доводить, що SEC є зламаним, невдалим і недолугим агентством», – заявив Дітон.

Незважаючи на те, що керівники Ripple здобули серйозну судову перемогу, на думку деяких галузевих спостерігачів, її судові процеси з SEC ще далекі від завершення.

пов’язані: Crypto Twitter Hall of Flame: адвокат Pro-XRP Джон Дітон «в 10 разів більше в BTC, у 4 рази більше в ETH

«Очікуйте, що на етапі штрафних санкцій між двома сторонами буде ще кілька судових процесів щодо відповідного штрафу за інституційні продажі Ripple на суму понад 700 мільйонів доларів», — сказала журналістка Fox News Елеанор Терретт на X, посилаючись на юристів, які зосереджені на справі XRP. Згідно з джерелами Терретта, Ripple слід очікувати великої боротьби, оскільки SEC все одно вимагатиме значну суму за право похвалитися.

У заяві від 19 жовтня SEC згадується що SEC і Ripple погодяться щодо порушень Розділу 5 щодо інституційних продажів XRP. Регулятор попросив запропонувати графік подальших судових розглядів до 9 листопада 2023 року.

Журнал: Crypto Twitter Hall of Flame: адвокат Pro-XRP Джон Дітон «в 10 разів більше в BTC, у 4 рази більше в ETH