Спостереження за криптовалютним ринком: біткойн перевищив $70 000; очі спрямовані на нові вершини

Крипторинок схвильовано вирує, оскільки у вівторок біткойн перевищив позначку в 70 000 доларів США завдяки підвищенню схильності до ризику та значним надходженням коштів у спотові біткойн-ETF у США. Аналітики натякають на можливість нових максимумів цього тижня, особливо якщо слабкі економічні дані США продовжуватимуть підтримувати аргументи щодо зниження ставки Федеральною резервною системою.

Раджагопал Менон, віце-президент WazirX, звернув увагу на стійкі настрої щодо купівлі біткойна, припустивши, що «біткойн може досягти нових максимумів цього тижня, якщо продовжать з’являтися слабкі економічні дані США, що підтверджує аргументи щодо двох знижень ставки Федеральною резервною системою цього року».

Останні дані показали скорочення економічного зростання в США зі скороченням витрат на виробництво та будівництво, незважаючи на незначне покращення на ринку праці. Цей економічний фон впливає на позицію Федеральної резервної системи, яка передбачає збереження поточних процентних ставок у червні та липні та потенційне зниження у вересні.

Вчора спотові біткойн-ETF у США пережили другий за величиною чистий приплив у розмірі 887 мільйонів доларів США на чолі з Fidelity Wise, BlackRock і ARK 21Shares. Цей різкий приплив відображає зростаючий інтерес до біткойн-ETF не лише в США, а й на таких ринках, як Гонконг та Австралія. Менон додав: «Оскільки довгострокові власники припинили розпродажі, минулого тижня біржові фонди біткойнів отримали чистий приплив у розмірі 148 мільйонів доларів, тоді як Ethereum залучив 33,5 мільйона доларів».

CoinSwitch Markets Desk підкреслив стійкі позитивні настрої на ринку, зазначивши, що біткойн-ETF спостерігали чистий приплив 15 днів поспіль. «Зараз iBit BlackRock управляє активами на суму понад 20 мільярдів доларів США, з яких 2,4 мільярда доларів було додано лише за останній місяць, що робить його третім за величиною надходженням на всьому ринку ETF», — йдеться у звіті.

Шівам Такрал, генеральний директор BuyUcoin, підкреслив роль інституційних інвесторів у зростанні цін на біткойни. «Протягом минулого місяця спотові ETF додали активів на 2,4 мільярда доларів. Сильний попит з боку інституційних інвесторів зараз сприяє зростанню цін на біткойни, а позитивні макроекономічні фактори допоможуть криптовалютному ринку зберегти імпульс у найближчі тижні», — сказав Такрал.

Більш широкі рухи
Сплеск біткойна вплинув на крипторинок. Рідний токен Binance, BNB, досяг історичного максимуму після збільшення більш ніж на 11 відсотків після новин про те, що колишній генеральний директор CZ відправився у в'язницю в Каліфорнії. Крім того, монета TON від Telegram також досягла історичного максимуму, оскільки її нативний токен НЕ збільшився в чотири рази протягом двох тижнів після розміщення.

У звіті CoinDCX Market Movement за 5 червня 2024 року зазначено, що біткойн досяг 71 000 доларів США, а надходження ETF перевищили 800 мільйонів доларів, що є найвищим показником з 12 березня. «Тепер BTC потрібно очистити свій рівень ATH на рівні близько 73 500 доларів, щоб пробити діапазон і сформувати новий ATH .Ставки фінансування все ще нейтральні, що технічно виглядає позитивним”, – йдеться у звіті. Однак у ньому також було попереджено про потенціал для місцевої верхівки, як це було видно в середині березня.

Хоча Ethereum переживає невелике зростання, він продовжує поступатися біткойнам, наразі торгуючи вище 3800 доларів. Незважаючи на це, більшість альткойнів демонструють ознаки відновлення та позитивного руху.

Source link

Поділіться своєю любов'ю