ST пояснює: що таке халвінг біткойнів і що це означає для криптовалют?

СІНГАПУР. Багато хто очікує скорочення вдвічі популярної криптовалюти Bitcoin у квітні, і ця чотирирічна подія підняла ринок криптовалюти за останні тижні.

Халвінг, який уповільнює швидкість випуску нових біткойнів у мережу, є довгоочікуваною подією у сфері цифрових активів, особливо тому, що біткойн є найбільш домінуючою криптовалютою за ринковою капіталізацією.

Криптобіржа Coinbase каже, що халвінг очікується з 16 по 20 квітня.

Straits Times розглядає, що таке халвінг і його потенційний вплив на крипторинок.

Що таке халвінг біткойна?

Заснований на технології блокчейн, біткойн має протокол або набір цифрових правил, які регулюються різними зацікавленими сторонами, включаючи розробників, користувачів і майнерів.

Майнери вирішують складні математичні задачі, щоб перевірити транзакції в блокчейні, і цей процес додає нові блоки в мережу Bitcoin. Протокол передбачає, що кожен новий блок у блокчейні, який видобувається, вводить в обіг нові біткойни.

Після того, як мережа видобула 210 000 блоків, що займає близько чотирьох років, винагорода в біткойнах, що надається майнерам за обробку транзакцій, скорочується вдвічі.

Це механізм удвоєння, записаний у протоколі блокчейну.

Халвінг триватиме кожні чотири роки приблизно до 2140 року, коли буде досягнуто максимальну пропозицію в 21 мільйон біткойнів.

Чому біткойн удвоює?

Халвінг передбачений у протоколі біткойн для підтримки дефіциту та протидії інфляції. Він призначений для контролю пропозиції цифрової валюти та підтримки її вартості.

Скільки було розполовувань?

Очікуваний халвінг у квітні 2024 року стане четвертим.

Source link

Поділіться своєю любов'ю