СИДІТЬ на слідах грошей у шахрайстві з біткойнами: чи перевели «перенаправлені» біткойни в місцеві банки?

Біткойн видно на ілюстрації, зробленій у La Maison du Bitcoin у Парижі, Франція, 23 червня 2017 року. REUTERS/Benoit Tessier/File Photo | Фото: БЕНУА ТЕССЬЄ

Спеціальна слідча група (SIT), яка розслідує шахрайство з біткойнами, близька до виявлення сліду грошей, який може нарешті встановити, що біткойни дійсно були насильно вкрадені, перенаправлені в гаманці та переведені в готівку. Якщо SIT вдасться в цьому, це вперше надасть переконливі докази «афери» у цій справі.

Розслідування щодо кількох посадових осіб, які працюють у в’язниці Параппана-Аграхара, де перебував хакер Шрікрішна Рамеш під псевдонімом Срікі, і Центральний відділ боротьби зі злочинністю та інша інформація, що базується на джерелах, як повідомляється, дали представникам SIT припущення про те, що біткойни, «перенаправлені» зі Срікі, могли бути переведені в готівку. у місцевих індійських банках через мережу транзакцій.

Дотепер вважалося, що якби біткойни справді були перенаправлені та переведені в готівку, вони відбулися б за кордоном, що ускладнювало відстеження цих транзакцій. Однак, як кажуть джерела, встановити шлях від біткойнів до фізичних осіб може бути легше, якщо вони були переведені в готівку тут.

Джерело, знайоме з розслідуванням, повідомило, що у них є підказки, які свідчать про те, що навіть високопоставлені бенефіціари переводили свої біткойни в готівку обхідним шляхом у місцевих банках.

Арешт, що відкрив банку з черв’яками

Срікі вперше був заарештований Центральним відділенням боротьби зі злочинністю (CCB) у справі про торгівлю наркотиками через даркнет. Пізніше з’ясувалося, що він був хакером. Вважається, що він вкрав кілька біткойнів з Bitfinex, великої біржі біткойнів. Ці монети з чорного списку були переміщені, коли він перебував під вартою, що призвело до звинувачень у тому, що кілька осіб змусили його перенаправити ці викрадені біткойни на їхні гаманці.

Згідно з обізнаними джерелами, кілька людей, які взяли біткойни у ​​Срікі, перемістили їх на інші гаманці з його допомогою, а потім перемістили їх на іншу біржу для торгівлі біткойнами. Монети також були розбиті в різні гаманці. Монети, які були переміщені з гаманця на біржі біткойнів, далі були переведені на банківські рахунки в Індії та переведені в готівку.

Високопоставлений чиновник сказав, що SIT тепер може спробувати перепроектувати банківські транзакції кінцевої точки до біткойнів, а потім до хакера Sriki. «Це складний процес, але оскільки кінцевою точкою, здається, є місцеві банки, це не неможливо», — сказав чиновник.

Source link

Поділіться своєю любов'ю